באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

אבטחה בנתב"ג

שירותי אבטחה בנתב"ג

שירותי אבטחה בנתב"ג מיועדים, בראש ובראשונה, להגן על העוברים ושבים המתכננים לטוס למדינה אחרת או לחזור לארץ. במקביל לכך, על שירותי האבטחה בנתב"ג להעניק פתרונות מודיעיניים מתקדמים שימנעו את קיומן של פעולות טרור. לשם כך, יש לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. אנו מעסיקים מאבטחים המחזיקים בהכשרה הרלוונטית, בעבר צבאי מלא לצד יכולת ניהול משברים מתקדמת.

אבטחה בנתב"ג – להגן על התושבים והתיירים היטב

נושא האבטחה בארץ הינו חלק בלתי נפרד מהמציאות היומיומית שלנו, במיוחד כאשר מדובר באתרים אסטרטגיים. החל מתנועתם הסדירה של העוברים ושבים ועד החשש לזליגת מידע מודיעיני חשוב, המציאות המורכבת הקיימת בישראל דורשת שיתוף פעולה עם מומחי אבטחה.

כאשר מדובר בשדות תעופה – היבט האבטחה מקבל חשיבות רבה. שדות התעופה נחשבים, במקרים רבים, בתור יעד מועדף של ארגוני טרור מכל העולם. בשל כך, ישראל רואה זאת כחשיבות עליונה להגן על הנכנסים והיוצאים דרך שעריה. נמל התעופה בן גוריון, או בקיצור – נתב"ג, הינו נמל התעופה הגדול ביותר בישראל והוא משמש ציר תחבורתי בינלאומי משמעותי. בשל העובדה שעוברים דרכו כמות גדולה של אנשים – בין אם מדובר בישראלים הטסים לחו"ל ובין אם מדובר בתיירים הנכנסים לתוך הארץ, ישנו צורך בפיתוח אסטרטגיית ביטחון; אסטרטגיה שתשמור על העוברים ושבים כמו גם על העובדים בנמל תעופה זה.

אסטרטגיית פעולה זו מתבססת על מספר גורמים עיקריים הכוללים, ראשית, את העסקתם של מומחי ביטחון מקצועיים המחזיקים בהכשרה ובניסיון הרלוונטיים. בנוסף, יש לצייד מאבטחים אלו בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר; ציוד אשר יסייע להם לזהות כל פעילות חשודה המתרחשת בטרמינל, לבצע בידוק מקצועי ואף לאבטח כל נחיתה או טיסה של מטוסים ישראליים וזרים. לצד תפיסה אבטחתית זו, מומלץ להפעיל מאבטחים סמויים אשר יבדקו את רמת ערנותם של הסדרנים והמאבטחים בצמתים החשובים בנתב"ג.

לעבוד באבטחה בנתב"ג

נושא האבטחה בארץ הינו משמעותי – במיוחד כאשר מדובר בנתב"ג. בהתאם לכך, מומלץ לשתף פעולה עם SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. אנו מעסיקים מומחי ביטחון יוצאי שירות צבאי מלא. בנוסף, מומחים אלו מחזיקים בניסיון ובהכשרה הנדרשים לשם אבטחת אתרים אסטרטגיים. בשל כך, אנו מוסמכים להעניק את מיטב הפתרונות המתקדמים לצורך אבטחה.

באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

מאמרים נוספים