באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

אבטחת אישים

SIH מספקת פתרונות אבטחה התפורים לפי מידת הלקוח הספציפי וכוללים חקירה קפדנית, ניהול ע"י צוות מיומן המוכשרים בקורס מאבטחים 'אחיד' לצמודים, זקיפים לבית הלקוח המוכשרים בהתאם לדרישות משטרת ישראל, ומנהל משימה צמוד המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך.

לחברת SIH ניסיון עשיר באבטחת אישים ובמגוון איומים ומשימות. SIH תבנה את תיק השטח ללקוח בהתאם להערכת איומים, עם תכנונים חלופיים, ובעקבותיהם פריסה של משאבי האבטחה. ע"מ לספק ללקוח אבטחת אישים כוללת עליו, על משפחתו והקרובים לו.

בין לקוחותינו, עיריות ורשויות מקומיות, משרדי ממשלה, לקוחות מעולם הבידור והמדיה, ומול מפיקי אירועים מהארץ ומחו"ל.

אבטחת אישים תתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שעברו את ההכשרה הרלוונטית, בעלי כושר גופני מעולה ואינם מחזיקים בעבר פלילי. בהתאם לכל זאת, מומחי אבטחה אלו ילוו אנשי ציבור ואחרים שחוששים לחייהם ולביטחונם האישי. אם אתם מקבלים איומים לעיתים קרובות או שמא עברתם תקיפה לאחרונה, צוות המאבטחים של חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ יעניקו לכם את השירותים המקצועיים ביותר.

אבטחת אישים בכירים: מידע חשוב

מי מאתנו לא נחשף בשלב כזה או אחר בחייו לתקיפות מבישות של עובדי ציבור ואחרים? בין אם בחדשות או שמא בעיתונים היומיים, אנו מתעדכנים שוב ושוב על תקיפות אלימות במגוון מקומות. במצבים אלו, השלב ההגיוני הבא הוא לפנות אל חברה לאבטחת אישים. בזכות שירותיה של חברה זו, ניתן יהיה לקבל הגנה צמודה ולנסות ולשוב לחיי שגרה יום-יומיים.

אכן, כאשר עולה הביטוי 'אבטחת אישים', לרוב אנו מדמיינים את התרחיש הבא: נבחר הציבור מטעם הרשות המקומית או הממשלה חווה איומים או חוויות מטרידות אחרות; מצבים מורכבים ביותר הדורשים ממנו לקבל הגנה צמודה. עם זאת, לא רק נבחרי ציבור פונים לחברות אבטחת אישים. למעשה, מדובר במגוון אנשים משלל תחומי החיים: בין אם מדובר בעובדי מערכת המשפט, בתי החולים או אנשי חינוך – כאשר אנשים אלו ואחרים מרגישים כי נחצו קווים אדומים, מומלץ לקבל הגנה; הגנה הבאה לידי ביטוי בשירותי אבטחה מקיפים.

כאשר אתם מרגישים לא בטוחים, יש לפנות אל חברה המספקת שירותי אבטחה ולדון במספר נושאים: מהי כמות המאבטחים לה אתם זקוקים? האם תרצו שמאבטחים אלו ילוו אתכם רק בשעות העבודה או מעבר לכך? תשובות על שאלות אלו ואחרות יבטיחו כי תקבלו את האבטחה הנדרשת.

שירותי אבטחת אישים בצפון איכותיים ומקיפים

כאשר עולים אצלכם חששות בנוגע לביטחונכם האישי, מומלץ לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ. אנו מעניקים מגוון שירותי אבטחה: החל מאבטחת אישים, אבטחת אירועים לצד שירותי אבטחה מקצועיים ואיכותיים נוספים. צוות המאבטחים המיומן שאנו מעסיקים מחזיק בניסיון עשיר, בהכשרה הנדרשת – והרבה מעבר לכך.

באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support