באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

אבטחת טיולים

אבטחת טיולים הינה חלק בלתי נפרד מכל טיול או פעולה מחוץ לכותלי בית הספר. בין אם מדובר בטיול של שבוע ובין אם מדובר בסיור בן יום במוזיאון, כדי לשמור על ביטחונם האישי של צוות המורים והתלמידים כאחד – מומלץ לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. צוות המאבטחים שאנו מעסיקים עברו את ההכשרה הנדרשת לביצוע אבטחת טיולים ואף מחזיקים בתעודה בתוקף מטעם משטרת ישראל.

אבטחת טיולים בצפון – שירותים מקיפים ומקצועיים

אנו שולחים את ילדינו האהובים למערכת החינוך מתוך ציפייה כי ירכשו ידע חשוב. לצד קריאה בספרים ופתירת תרגילים, הם יוצאים מדי שנה לפעילויות וטיולים מחוץ למוסדות החינוך. כדי לוודא כי טיולים אלו יתנהלו כראוי, על צוות החינוך ליצור קשר עם חברת אבטחה ולגבש תכנית אבטחה ראויה.

באילו טיולים וסיורים יש לבקש מאבטח טיולים?

  • בתי ספר יסודיים ותיכוניים מתכננים, מדי שנה, פעילויות מגוונות ומהנות מחוץ לכותלי מוסדות החינוך. החל מסיורים מיוחדים במוזיאונים, מסלולי הליכה ליד נחל ואף טיולים עונתיים במכתשים או במקומות אחרים – כדי להוציא טיולים אלו אל הפועל, יש להזמין את שירותיו של מאבטח טיולים.
  • במסגרת תנועות הצופים, התלמידים הצעירים משתתפים בפעילויות מגוונות ומרגשות; פעילויות בסופן הם רוכשים כלים חשובים לכל החיים. חלק מפעילויות אלו מתבצעות בתנאי שטח – הרחק משטחו של הקן. בשל כך, כדי שהפעולות יתנהלו על מי מנוחות, יש לצרף אליהם מאבטח טיולים. כך, המדריכים, החברים הצעירים בתנועה וההורים שלהם יהיו בטוחים ורגועים.

כאמור, יש לאבטח טיולים אלו על ידי מומחי ביטחון. על אנשי מקצוע אלו להחזיק, ראשית כל, בכושר גופני מעולה. בנוסף, עליהם לעבור את ההכשרה הנדרשת במקרה בו אחד המשתתפים בטיול נפצע או נפגע. במקביל לכך, במידה ומתרחש אירוע טרור או מקרה חירום בקרבת המסלול של הטיול, על המאבטחים להעניק את הטיפול הנדרש. לצד שירותיו המקצועיים של מאבטח הטיולים, על המערך החינוכי לבקש את שירותיו של מלווה רפואי: בין אם מדובר בחובש ובין אם מדובר במגיש עזרה ראשונה – עליהם לעבור את ההכשרה המקצועית הרלוונטית.

ליהנות מהחוויה – עם אבטחת טיולים צמודה

חלק מהחינוך אותו אנו מעבירים לילדינו כולל טיולים מחוץ לכותלי בית הספר והצופים. כדי שאירועים אלו יתנהלו ללא תקלות, משרד החינוך ומשטרת ישראל הוציאו הנחיות הקובעות כי על מלווים רפואיים ומאבטחים לקחת חלק בטיולים אלו. בהתאם לכך, ובכדי שהתלמידים יקבלו את הליווי המקצועי ביותר, יש ליצור קשר עם חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. אנו מעסיקים מאבטחים המחזיקים בהכשרה הנדרשת, הרישיונות הרלוונטיים וכמובן – נושאים נשק ברישיון.

באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support