באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

אבטחת מתקנים

אבטחת אתרים אסטרטגיים כגון: מתקני דלק, מתקנים צבאיים, נמלים, שדות תעופה, מיזמי בנייה ענקיים, ליווי שינוע חומרים מסוכנים ועוד.

במקרה של אבטחת אתרים אסטרטגיים כגון: תחנות כוח, מתקנים כימיים, גשרים, נמלים,שדות תעופה, רכבות, תחנות רכבת, כבישים ומיזמי בנייה ענקיים, מומחי SIH מתכננים, מוציאים אל הפועל ומבצעים סקרי אבטחה כוללים המשלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם ידע מעמיק במטרה לספק ללקוחות את מיטב פתרונות האבטחה.

אבטחת אתרים אסטרטגיים עם SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ

שירותי אבטחת מתקנים מיועדים למגוון אתרים אסטרטגיים: החל משדות תעופה, מתקנים צבאיים, מתקני דלק ועוד – בשל רגישות אתרים אלו, יש לתכנן אסטרטגיית אבטחה מקיפה. בזכות היועצים ומומחי האבטחה של חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ, תזכו לתכנית אבטחה מקיפה ומקצועית; תכנית אשר כוללת, בין היתר, את זמני הפטרול בשטח הרלוונטי, בדיקה מקיפה של האנשים הנכנסים והיוצאים, לצד פתרונות אבטחה מתקדמים נוספים. נשמח לעמוד לרשותכם.

אבטחת מתקנים רגישים

תפקידם של מאבטחי מתקנים הוא חשוב ביותר, שכן הם נאלצים להתמודד עם איומים וסכנות מדי יום ביומו, על מנת לוודא כי שגרת העבודה מתקיימת באתרים אסטרטגיים וחשובים. באילו אתרים מדובר? נציין את חלקם:

  • שדות תעופה – ישראלים רבים נהנים לחקור מדינות חדשות בחו"ל. בשל כך, הם עוברים בנתב"ג, מתוך ציפייה לעלות על המטוס בהקדם ולטוס לעבר מקום הבילוי הבא שלהם. עם זאת, ובשל העובדה שנתב"ג הינו אתר בעל רגישות גבוהה, ישנה חשיבות רבה באבטחתו: החל מביצוע סריקה של שטח נמל התעופה, זיהוי איומים של טרוריסטים לצד נטרול הפרות סדר אלימות ועוד – על צוות האבטחה להיות ערני, מקצועי ובעל הכשרה רלוונטית.
  • תחנות כוח – ישראל יכולה להתגאות בפתרונות האנרגיה שהיא מציעה. בין אם מדובר בתחנות כוח סולאריות או שמא מדובר במפעלים כימיים, אין ספק שאנו עומדים בחזית הטכנולוגיה. עם זאת, ובשל רגישות מתקנים אלו, יש צורך בשירותי אבטחה מקיפים. שירותים אלו כללים, בין היתר, פתרונות אבטחה בתחום הסייבר, אבטחת המתקנים עצמם והעובדים בתוכם לצד שינוע החומרים המסוכנים הקיימים באתרים אסטרטגיים אלו. כך, ניתן יהיה לשמור על שגרת עבודה תקינה, כמו גם על ביטחונם האישי של האנשים המגיעים לשטח זה.  

מאבטחי מתקנים מיומונים

החל ממתקני דלק, נמלים, מיזמי בנייה רחבי היקף ועד שדות תעופה – כדי להגן על אתרים רגישים וחשובים אלו, מומלץ ליצור קשר עם חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. אנו מעסיקים מאבטחים בעלי ההכשרה המקיפה ביותר, לצד קיומם של כלל הרישיונות הדרושים לצורך ביצוע עבודות האבטחה השונות. כל שעליכם לעשות הוא לקבוע אתנו פגישת ייעוץ. אנו נדע להתאים את שירותי האבטחה הרלוונטיים עבורכם.

באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support