באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  חברת אבטחה בחיפה

  שירותיה של חברת אבטחה מקצועית תעניק לכם את השקט לו אתם זקוקים. מפיקים אירוע רב-משתתפים? עובדים בתפקיד ציבורי בעל פרופיל גבוה ומקבלים איומים? צוות המאבטחים המיומן של חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ ישמח ללוות אתכם להיכן שלא תפנו: בהתאם לאופי  האירוע בו תשתתפו, כמות המוזמנים לאירוע זה ומיקומו – אנו נדאג לאבטח אותו על הצד הטוב ביותר, תוך ביצוע בדיקות קפדניות.

  חברת אבטחה בחיפה – למגוון מטרות

  ישראל היא, ללא ספק, מדינה למודת אסונות ואירועים טראומטיים. בשל כך, בעת הכניסה לכל פסטיבל, בניין משרדים, קניונים ועוד, אנו עוברים בדיקה של מאבטח; בדיקה מקיפה הבאה לוודא כי איננו נושאים חפצים חשודים או נשק ללא רישיון.

  אילו אירועים דורשים שירותי אבטחה? נבחן את חלקם כעת:

  • אבטחת מתקנים אסטרטגיים – בין אם מדובר בנתב"ג, תחנות כוח, מתקנים צבאיים, רשויות, מפעלים או שמא מדובר במתקני דלק, אתרים אלו דורשים תכנית אבטחה ייחודית ומקיפה ביותר. וזאת, בשל המידע המודיעיני והחומרים המסוכנים שקיים שם. לצורך אבטחתם של מתקנים אלו, יש לגבש תכנית אבטחה הכוללת בתוכה את זמני הפטרול, הצבת מאבטחים שיבדקו את האוכלוסייה הנכנסת והיוצאת, לצד פתרונות אבטחה אחרים.
  • אבטחת אירועים – בין אם מדובר באירוע משפחתי ואינטימי ובין אם מדובר באירוע חוצות ורב-משתתפים, כדי לשמור על ביטחונם האישי של כל אחד ואחת מהמוזמנים, יש לוודא מספר היבטים חשובים: שלא מתפרצים, לפתע, אורחים חשודים ולא קרואים, שאין הפרות סדר לאורך האירוע וכי הוא מתנהל על מי מנוחות. בהתאם לכך, יש צורך להזמין מאבטחים מיומנים אשר עברו את ההכשרה הנדרשת. מאבטחים אלו יסרקו את השטח, יבצעו בדיקות מקדימות של המקום, יעברו על שמות המוזמנים לצד היבטים חשובים נוספים.
  • אבטחת אישים – מדי יום אנו שומעים על רופאים, עורכי דין ואחרים אשר חווים איומים ותקיפות במקום עבודתם. בשל כך, רבים מהם פונים לחברות אבטחה ומבקשים שירותי אבטחת אישים. בזכות שירות זה, תקבלו את ההגנה הטובה ביותר – להיכן שלא תפנו.

  בהתאם לכל זאת, כאשר אתם פונים לחברת אבטחה, מומלץ לברר מספר פרטים: ראשית, כי עובדי החברה אינם מחזיקים בעבר פלילי, שהחברה עצמה חברה באיגוד הארצי של חברות השמירה לצד נקודות חשובות אחרות.

  שירותי אבטחה בחיפה – דואגים לשמור עליכם

  כדי להתנהל במרחב הציבורי ללא כל דאגה, מומלץ לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ. אנו מסייעים לכל אחד מלקחותינו להתנהל בביטחון בסביבה שלהם – בין אם מדובר במרחב האישי, הציבורי או העסקי. החל מאירועים המוניים, אירועי ספורט, כנסים, כמו גם הפקות טלוויזיה המשודרות בערוץ 2 ועוד – מנהלי האירועים ומומחי האבטחה אותם אנו מעסיקים מחזיקים במוניטין גבוה בתחומי עיסוק אלו. נשמח לעמוד לרשותכם.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support