באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

מאבטח אישים

מאבטח אישים נושא בתפקיד חשוב ואחראי ביותר: החל מליווי צמוד של אנשים רבי דרג, חקירה מדוקדקת של סביבת מגוריו ועבודתו של הלקוח לצד נטרול איומים כנדרש – אין ספק שעבור עבודה זו נדרשים הכשרה וניסיון רחבי היקף. לשם כך, מומלץ לפנות בהקדם אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. אנו מעסיקים צוות מאבטחים מיומן הבונה את תיק השטח בהתאם לסכנות ולאיומים על הלקוח, לצד פריסת כוחות האבטחה בהתאם לאסטרטגיה כמו גם הגנה מקיפה על הלקוח ובני משפחתו. כל זאת, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. נשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ ולדון במצב המורכב שלכם.

מאבטח אישים: לפנות אל המומחים

עובדי עיריות ומשרדי ממשלה, לצד מפיקים ואנשי עסקים מעולם הבידור מהארץ והעולם מתמודדים עם מצבים מורכבים; סיטואציות במהלכן הם חווים תקיפות ואף איומים על חייהם ועל חיי משפחותיהם. בשל כך, עובדים אלו נאלצים לפנות אל חברות אבטחה ולבקש שירותי אבטחת אישים.

זקוקים לשירותי אבטחת אישים? ראשית, מומלץ לדעת איזה רקע נדרש ממומחי ביטחון אלו:

  • כדי להתקבל ללימודי אבטחת אישים, על המועמדים להחזיק ב-12 שנות לימוד, לסיים שירות צבאי מלא, להחזיק בעבר פלילי ללא רבב, כושר גופני ובריאות תקינים לצד היבטים אחרים.
  • לאורך לימודי אבטחת אישים, נלמדים נושאים רבים ומגוונים: החל ממושגי יסוד בעולם הקרימינולוגיה והחברה, לצד ניתוח מצבים ואירועים, קרב מגע, זיהוי חשודים, חילוץ ומילוט, סריקת מבנים שונים, עזרה ראשונה ועוד.
  • בסיומם של לימודים אלו, המשתתפים מקבלים תעודה מטעם הממשלה; תעודה המאפשרת להם להשתלב במגוון מסגרות ומקומות עבודה: בין אם מדובר בשגרירויות בארץ ובעולם, משרדי הממשלה בארץ או שמא מדובר בחברות תיירות ותעופה – תוכלו למצוא תעסוקה בקלות.

בהתאם לכך, כאשר אתם פונים אל חברת אבטחה ומתעניינים בשירותי אבטחת אישים, אתם יכולים סמוכים ובטוחים כי מומחי הביטחון שיגנו עליכם עברו את ההכשרה המקיפה ביותר.

לקבל ליווי צמוד ממאבטח אישים מיומן

חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מעסיקה את מומחי האבטחה המקצועיים ביותר; מומחים שיענו על מגוון דרישות האבטחה שלכם. מעבר לכך, אנו מחזיקים בניסיון רב באבטחת אישים; ניסיון המציע פתרונות מתקדמים למגוון סוגים של איומים – בארץ ובחו"ל. החל מרשויות מקומיות, משרדי ממשלה ועד ליווי מפיקי אירועים מרחבי הארץ והעולם – אנו מעניקים יחס אישי ומקצועי ללקוחותינו. נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע את אסטרטגיית האבטחה המתאימה עבורכם.

באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

מאמרים נוספים

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support