באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  אבטחת אישים

  SIH מספקת פתרונות אבטחה התפורים לפי מידת הלקוח הספציפי וכוללים חקירה קפדנית, ניהול ע"י צוות מיומן המוכשרים בקורס מאבטחים 'אחיד' לצמודים, זקיפים לבית הלקוח המוכשרים בהתאם לדרישות משטרת ישראל, ומנהל משימה צמוד המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך.

  לחברת SIH ניסיון עשיר באבטחת אישים ובמגוון איומים ומשימות. SIH תבנה את תיק השטח ללקוח בהתאם להערכת איומים, עם תכנונים חלופיים, ובעקבותיהם פריסה של משאבי האבטחה. ע"מ לספק ללקוח אבטחת אישים כוללת עליו, על משפחתו והקרובים לו.

  בין לקוחותינו, עיריות ורשויות מקומיות, משרדי ממשלה, לקוחות מעולם הבידור והמדיה, ומול מפיקי אירועים מהארץ ומחו"ל.

  אבטחת אישים תתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שעברו את ההכשרה הרלוונטית, בעלי כושר גופני מעולה ואינם מחזיקים בעבר פלילי. בהתאם לכל זאת, מומחי אבטחה אלו ילוו אנשי ציבור ואחרים שחוששים לחייהם ולביטחונם האישי. אם אתם מקבלים איומים לעיתים קרובות או שמא עברתם תקיפה לאחרונה, צוות המאבטחים של חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ יעניקו לכם את השירותים המקצועיים ביותר.

  אבטחת אישים בכירים: מידע חשוב

  מי מאתנו לא נחשף בשלב כזה או אחר בחייו לתקיפות מבישות של עובדי ציבור ואחרים? בין אם בחדשות או שמא בעיתונים היומיים, אנו מתעדכנים שוב ושוב על תקיפות אלימות במגוון מקומות. במצבים אלו, השלב ההגיוני הבא הוא לפנות אל חברה לאבטחת אישים. בזכות שירותיה של חברה זו, ניתן יהיה לקבל הגנה צמודה ולנסות ולשוב לחיי שגרה יום-יומיים.

  אכן, כאשר עולה הביטוי 'אבטחת אישים', לרוב אנו מדמיינים את התרחיש הבא: נבחר הציבור מטעם הרשות המקומית או הממשלה חווה איומים או חוויות מטרידות אחרות; מצבים מורכבים ביותר הדורשים ממנו לקבל הגנה צמודה. עם זאת, לא רק נבחרי ציבור פונים לחברות אבטחת אישים. למעשה, מדובר במגוון אנשים משלל תחומי החיים: בין אם מדובר בעובדי מערכת המשפט, בתי החולים או אנשי חינוך – כאשר אנשים אלו ואחרים מרגישים כי נחצו קווים אדומים, מומלץ לקבל הגנה; הגנה הבאה לידי ביטוי בשירותי אבטחה מקיפים.

  כאשר אתם מרגישים לא בטוחים, יש לפנות אל חברה המספקת שירותי אבטחה ולדון במספר נושאים: מהי כמות המאבטחים לה אתם זקוקים? האם תרצו שמאבטחים אלו ילוו אתכם רק בשעות העבודה או מעבר לכך? תשובות על שאלות אלו ואחרות יבטיחו כי תקבלו את האבטחה הנדרשת.

  שירותי אבטחת אישים בצפון איכותיים ומקיפים

  כאשר עולים אצלכם חששות בנוגע לביטחונכם האישי, מומלץ לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ. אנו מעניקים מגוון שירותי אבטחה: החל מאבטחת אישים, אבטחת אירועים לצד שירותי אבטחה מקצועיים ואיכותיים נוספים. צוות המאבטחים המיומן שאנו מעסיקים מחזיק בניסיון עשיר, בהכשרה הנדרשת – והרבה מעבר לכך.

  אבטחת אישים בכירים

  אבטחת אישים בישראל

  כל אחד רוצה להרגיש בטוח בכל פעם שהוא יוצא מהבית ויש בינינו אנשים רבים, שאינם חשים כך כלל וכלל וזקוקים לגורם חיצוני שייצור אצלם תחושה זו. כאן נסביר באילו מקרים כדאי לפנות לחברת אבטחה עם התמחות בתחום של אבטחת אישים ומהם היתרונות של חברת SIH בתחום זה.

  באילו מצבים אבטחת אישים נחוצה?

  רובנו מכירים, בעיקר מהטלוויזיה והקולנוע, את המאבטחים האישיים של דמויות מפתח ובעיקר של פוליטיקאים. לפניכם רשימת הסיבות העיקריות לצורך באבטחה צמודה, כפי שקורה במציאות ולא על פי תסריט:

  • אנשים מוכרים – יש עיסוקים, שהופכים את העוסקים בהם לאנשים מאוד מוכרים לקהל הרחב. הכוונה היא, בין היתר, לפוליטיקאים, אמנים, אנשים בכירים במערכת הביטחון, דמויות טלוויזיוניות מוכרות ועוד. אנשים אלו חשופים מדי יום להטרדות ואיומים מסוגים שונים וזקוקים לאבטחה אישית.
  • הטרדות אישיות – לעתים אנשים מוצאים עצמם קורבנות של הטרדה מסוגים שונים וללא קשר לעיסוק או המקצוע שלהם. הטרדות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי, בין היתר, במעקבים ובאמצעים טכנולוגיים כמו שיחות טלפון, הטרדות ברשתות החברתיות ועוד
  • איומים – בדומה להטרדות האישיות, שיכולות לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות, כך גם לגבי איומים, שיכולים להיות קונקרטיים וממשיים ויכולים גם להיות איומי סרק, אבל להטריד את המאוים לא פחות.
  • פוסט טראומה – לאחר שאדם חווה טראומה כתוצאה מתקיפה מכל סוג שהוא, תחושת הביטחון האישי יורדת ואפילו נעלמת ואין ספק, שגם זו סיבה מספיק טובה בשביל לפנות לשירות של אבטחה אישית!

  היתרונות של חברת SIH

  חברת SIH היא חברה, המספקת שירותי אבטחת אישים מקצועיים לכל מי שזקוק לכך. בין אם אתם חווים איומם ממשי ובין אם כדי לספק לכם ולבני משפחתכם תחושת ביטחון מסביב לשעון ובכל מקום שאתם הולכים אליו. חברת SIH מעסיקה מאבטחים מקצועיים ומנוסים באבטחה אישית, בעלי כושר גופני וידע מקצועי בתחום האבטחה ותעודות יושר ללא רבב. כמו כן, אנו מתמחים בחקירה ולמידה של השטח, על מנת שנוכל לספק לכם ולבני המשפחה שלכם את כל הביטחון, לו אתם זקוקים!

  אבטחת אישים פרטית

  אנשים רבים חווים איומים ואפילו נמצאים תחת סכנה. בחלק מהמקרים מדובר בדמויות מוכרות – למשל פוליטיקאים גם ברמה הארצית וגם ברמה המוניציפלית, שופטים שמנהלים הליכים משפטיים רגישים, עיתונאים, אנשי עסקים, ועוד. במצבים אחרים מדובר באנשים פרטיים שעקב סכסוך בין-אישי, לפעמים משפחתי ולפעמים אחר, לא יכולים להסתובב בבטחה או לישון בשקט. כל המצבים הנ"ל מחייבים פתרון מקצועי – מעטפת הגנה בדמות שירות אבטחת אישים של חברה מיומנת. SIH אבטחה מספקת שירות זה ברמה גבוהה במיוחד ובמחויבות מוחלטת.

  חברת אבטחת אישים

  * 24/7 – בחלק מהמקרים נדרשת אבטחה מסביב לשעון, רק חברה שמעסיקה מספיק מאבטחים מיומנים יכולה לדאוג שבכל מקום שאליו מגיעה האישיות המאובטחת ובכל נקודת זמן, יהיה גם מי שישמור עליה.

  * טכנולוגיה – בהתאם לאופי האיומים ולמאפייני האישיות המאובטחת ייתכן גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובכלים חכמים כדי להבטיח הגנה מלאה.

  * מיגון כלי רכב – במידת הצורך, וכשהאיומים עולים מדרגה, יבוצע גם מיגון של כלי הרכב שבו משתמשת אישיות המאובטחת.

  * דיסקרטיות – הליווי הצמוד של האישיות המאובטחת מחייב את המאבטחים לדיסקרטיות מוחלטת, מכל הבחינות.

  * מחויבות – שירות אבטחת האישים הוא מטבעו כזה שמצריך מחויבות מוחלטת מצד המאבטחים. איכות חיונית נוספת היא אינסטינקטים חדים שמאפשרים תגובה מידית לכל תרחיש.

  חברה לאבטחת אישים

  שירות אבטחת אישים מחייב בניית אסטרטגיה מדויקת. הבסיס הוא סקירה מפורטת של האיומים והסכנות, מיפוי נקודות התורפה האפשריות לאורך המסלולים שבהם נעה האישיות המאובטחת, ויצירת מענה מלא לכל תרחיש שעלול להתממש. בחברת SIH אבטחה הצטבר ידע רחב היקף בתחום ספציפי זה, והוא בא לידי ביטוי בכל מקום שבו נדרש השירות. את החברה הקימו בוגרי יחידות מובחרות במוסד, בשב"כ ובצה"ל, וגם לעובדה זו יש חלק באיכות הפתרונות שהיא מספקת ללקוחותיה השונים. עוד כדאי לדעת שכל מאבטחי האישים המועסקים בחברה עברו הכשרות רלוונטיות ותהליך סינון משמעותי – שמבטיחים מקסימום הגנה ושקט נפשי אמיתי גם במצבים מורכבים במיוחד.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

   תפריט נגישות