הצהרת

נגישות

הסדרי נגישות חברת sih

חברתsih  נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

מידע על נגישות האתר

מעודכן ליום ‏18/09/2023

אנחנו בsih תמיד שואפים לספק לקהל הרחב הגולש באתר תוכן נגיש ככל שניתן, ללא כל קשר לטכנולוגיה בה נבנה האתר. אנחנו פועלים לעדכן ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות. האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של התקן W.C.A.G 2. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים.

האתר מונגש באמצעות חברת UA USER ACCESSIBILITY ותומך בטכנולוגיות המסייעות המובילות בתחום.

תפריט הנגישות מציע מגוון של אפשרויות. כדי ללמוד עוד אל אופן השימוש לחצו על F1 במקלדת והוראות השימוש של התוסף תופענה.

בשל תנאים שאינם בשליטתנו, ייתכנו מקרים בהם לא נהיה מסוגלים לספק את המידע בצורה נגישה, לרבות משום שחלקים מסוימים באתרים טרם הונגשו. אנו נעקוב אחר מקרים אלו על מנת שנוכל לספק את הפתרון הטכנולוגי המתאים.

מסירת מידע בפורמט נגיש: בהתאם לצורך אנו מעמידים עבור לקוחותינו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות בהתאם לצרכיהם הספציפיים ככל האפשר. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז/ת הנגישות של החברה שפרטיה מופיעים בהמשך ההצהרה.

יש לציין כי אנו ממשיכים באופן תדיר במאמץ לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לגלוש בו בצורה הנגישה ביותר. במידה שנתקלת בבעיה או תקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח להתעדכן בכך ואת/ה מוזמנים לפנות בנושא לרכז/ת הנגישות שפרטיו/ה בהמשך ההצהרה, ואנו נעשה כל מאמץ למצוא פתרון מתאים ולטפל בפנייה בהקדם האפשרי. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל האפשר:

  1. תיאור הבעיה
  2. מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
  3. באיזה דף גלשתם?
  4. סוג וגרסה של הדפדפן
  5. מערכת הפעלה
  6. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

פרטי התקשרות:

כתובת: יעקב מושלי 7, חיפה.

שם החברה:חברת אבטחה sih- אבטחה, ניקיון וכוח אדם בע"מ.

טלפון להתקשרות: 04-8401506

פרטי רכזת נגישות:

שם רכז/ת הנגישות: יובל בר.

טלפון: 050-2110045.

מייל: reception@sih1.com

תיאומי נגישות לפני ביקור:

מייל לתיאום ליווי: reception@sih1.com

טלפון לתיאום ליווי: 050-2110045

אנשים עם מוגבלות בשמיעה יכולים לצור איתי קשר ב:

מייל: reception@sih1.com

הסדרי נגישות מבנים

להלן הסדרי הנגישות הקיימים בסניפי החברה:

סניף חיפה

בסניף זה, קיימות חניות מונגשות  ודרך נגישה לסניף, כניסה נגישה, ממוקם בקומת קרקע.

מרכז והשרון

בסניף זה קיימות חניות מונגשות במתחם ודרך נגישה לסניף.

סניף נתב"ג

סניף זה, ממוקם בנמל התעופה בן גוריון, קיימות חניות מונגשות במתחם ודרך נגישה לסניף. בסניף קיים סימון והכוונה. קיימים במתחם שירותים נגישים ומעלית.

סניף הצפון והעמקים

בסניף זה קיימות חניות מונגשות במתחם ודרך נגישה לסניף.

עם זאת, יש ליצור קשר טלפוני עם הסניף הרלוונטי, בהתאם לפרטי ההתקשרות המפורסמים באתר,  בטרם הגעה לצורך קבלת הנחיות ובדיקת נגישות.