באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  הצהרת נגישות

  הצהרת נגישות
  מבואֿ

  האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

  החברה השקיעה משאבים רבים בהנגשת האתר, על מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש לשירות ולמידע בו בקלות ובנוחות וליהנות מהשירותים ומהתכנים המתפרסמים בו.

  כדי לממש הבטחה זו, אנו שואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי.
  כיצד עובדת ההנגשה באתר?
  באתר מוצב תפריט הנגשה של חברת הנגשת אתרים – נגיש בקליק. לחיצה על כפתור הנגישות מאפשרת את פתיחת התפריט המכיל כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
  התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים:Chrome, Firefox, Safari, Opera . אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.

  אפשרות הנגישות בתפריט:
  התאמה לניווט מקלדת – מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת
  התאמת האתר לקורא מסך – התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות כגון NVDA, JAWS ▪ הגדלת פונט האתר ל־ 5 גדלים שונים.
  שינוי הפונט לקריא יותר
  הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן ▪ הגדלת התצוגה לכ־200%
  הדגשת קישורים באתר
  הדגשת כותרות באתר
  הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות ▪ הצהרת נגישות
  שליחת משוב נגישות

  שימוש ברכיבים ואתרי צד שלישי:
  כאשר נעשה שימוש ברכיבים או אתרי אינטרנט של צד שלישי באתר כגון פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, צ`אטים חיצוניים ואחרים שאינם בשליטתנו, ייתכן והדבר יציב אתגרים בשימוש באתר בידי אנשים בעלי מוגבלויות שאין ביכולתנו לתקן.
  להלן מספר דוגמאות למדיניות הנגישות באתרי צד שלישי:
  מדיניות הנגישות של פייסבוק
  מדיניות הנגישות של יוטיוב
  מדיניות הנגישות של אינסטגרם
  מדיניות הנגישות של טוויטר
  פניה לרכז הנגישות
  ברצוננו לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים באתר שאינם נגישים.

  הסדרי הנגישות הפיזיים בסניפים:
  סניף חיפה
  בסניף זה, קיימות חניות מונגשות ודרך נגישה לסניף, כניסה נגישה, ממוקם בקומת קרקע.
  מרכז והשרון
  בסניף זה קיימות חניות מונגשות במתחם ודרך נגישה לסניף.
  סניף נתב"ג
  סניף זה, ממוקם בנמל התעופה בן גוריון, קיימות חניות מונגשות במתחם ודרך נגישה לסניף. בסניף קיים סימון והכוונה. קיימים במתחם שירותים נגישים ומעלית.
  סניף הצפון והעמקים
  בסניף זה קיימות חניות מונגשות במתחם ודרך נגישה לסניף.
  אם זאת, יש ליצור קשר טלפוני עם הסניף הרלוונטי, בהתאם לפרטי ההתקשרות המפורסמים באתר, בטרם הגעה לצורך קבלת הנחיות ובדיקת נגישות.

  דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות:
  יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות משרדנו כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר.
  אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

  פרטי רכז/ת הנגישות ודרך ההתקשרות:
  אנו ממשיכים בכל עת במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו ורצוננו לאפשר בו שימוש עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.
  במידה וברצונכם לקבל מידע או עזרה בנושאי נגישות, הנכם מוזמנים לפנות אל רכזת הנגישות של חברתנו: יובל בר, נייד משרד: 050-2110045.

  הצהרה זו נכונה לתאריך:03/09/2023

  קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

  תפריט נגישות