באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  חברת אחזקת מבנים בצפון

  מחפשים אחר חברת אחזקת מבנים בצפון? חשיבותם של שירותי אחזקת מבנים הינה משמעותית ביותר ותורמת רבות לאיכות חיינו. החל מניקיון משרדים, ניקיון מדוקדק בטרם אכלוס המבנה, ביצוע ניקיון של שטיחים, הברקה קריסטלית, ניקיון של חלונות בגובה ועד ניקיון מקיף ומקצועי על ידי מכונות שטיפה בקיטור – פעולות אלו יתבצעו על ידי המומחים בלבד: חברת SIH אבטחה, ניקיון וכ"א בע"מ. חברה זו מהמובילות בארץ בתחום ניהול, אחזקה, תכנון וביצוע עבודות ניקיון למגוון מתחמים ומבנים. מעבר לכך, היא מספקת שירותי שמירה וביטחון – בסטנדרט הגבוה ביותר.

  לפנות אל חברת אחזקת מבנים בצפון

  הצלחתה של כל חברה נמדדת בהתאם למספר פרמטרים עיקריים. אכן, עובדים מקצועיים, מערכות ממוחשבות מתקדמות לצד ציוד מתקדם – היבטים אלו ואחרים משפיעים לטובה על העסקים כמו גם על יצירתם של רווחים מדי שנה. במקביל לכל זאת, חשוב לא פחות ואף יותר להקדיש את המשאבים לאחזקתו של המבנה.

  מחפשים גם אתם אחר חברת אחזקת מבנים בצפון? בבואכם לחפש אחר חברה זו, חשוב להתעמק במספר דגשים חשובים. נציין את חלקם כעת:

  • תהליך החיפוש אחר המומחים בתחום הניהול והאחזקה של מבנים כולל מספר צעדים משמעותיים. ראשית, יש לפנות אל סביבתכם הקרובה, בין אם מדובר בקולגות או מכרים אחרים, ולקבל את חוות דעתם. בהמשך, מומלץ לסקור את הדפים העסקיים של חברה זו – ולהתרשם משירותיה וניסיונה.
  • כעת, יש ליצור קשר עם המומחים בתחום אחזקת המבנים ולציין בפניהם את הסיוע לו אתם זקוקים. החל מניקיון פוליש, ניקוי קיטור באמצעות לחץ גבוה ועוד – יש לוודא כי משימות אלו מתבצעות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר ולפי לוחות הזמנים שנקבעו.

  חברות אחזקת מבנים בצפון פועלות בהתאם לתקנים המחמירים

  שירותיהן של חברות אחזקת מבנים בצפון הן חשובות – בכך אין כל ספק. בהתאם, כדי שתוכלו גם אתם לקבל מענה מקצועי בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון וכ"א בע"מ. חברה זו מחזיקה ברישיון קבלן שירות לצורך ביצוע עבודות אבטחה וניקיון. כמו כן, היא פועלת בהתאם לתו תקן ISO 9002 ו- SA 8000.

  חברות אחזקת מבנים בצפון - SIH - אבטחה, ניקיון וכוח אדם בע"מ

  חברות מומלצות לאחזקת מבנים בצפון

  מבנה שלא מתוחזק נכון ובאופן מושקע עלול לסבול מבלאי מואץ. התוצאה ברוב המקרים תהיה ירידת ערך הנכסים בו – דירות, משרדים, חנויות. סיכון נוסף הוא מפגעים תברואתיים עקב רמת ניסיון ירודה, ובאופן כללי כל מי שמתגורר במבנה, עובד בו או מבקר בו עלול לסבול מתופעות לא נעימות באופן יומיומי. על-מנת להקדים תרופה למכה ולהימנע ממצבים מביכים כדאי לשכור את שירותיהן של חברות אחזקת מבנים בצפון, ובפרט להיעזר בחברה מנוסה ומקצועית כמו SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ.

  באילו מקרים כדאי לעבוד עם חברות אחזקת מבנים בצפון

  * ניקיון שוטף של בניין משרדים – כולל לפני שעות העבודה או אחריהן, בהתאם לצורך.

  * ניקיון יסודי לאחר שיפוץ – וגם לפני אכלוס בניין שזה עתה נבנה, כדי שכל מי שצפוי להיכנס למבנה יוכל להיכנס בראש שקט למקום נקי באמת.

  * ניקיון חלונות בסנפלינג – כדי שגם החלונות בקומות הגבוהות יהיו מבריקים.

  * ניקיון בלחץ גבוה או בקיטור – במקרים שבהם נדרשת פעולה מקצועית במיוחד כדי לנקות משטחים כמו אספלט, או כשיש כתמים עיקשים שלא יורדים בלי טיפול של ציוד מתקדם.

  * הברקה קריסטלית – על-מנת לחדש את הרצפה בלובי של המבנה למשל ולהחזיר לה את היופי שדהה עם הזמן.

  כל השירותים תחת קורת גג אחת

  בכל מקרה שבו נדרשים השירותים של חברות אחזקת מבנים בצפון יש כתובת אחת: SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ. היתרון הראשון שלנו הוא שאנחנו מספקים מענה מלא לכל צורך, החל משמירה על המבנה, דרך ניסיון שוטף וכלה בפרויקטים ספציפיים כמו למשל ניקיון בגובה. את כל השירותים, לכל סוגי הלקוחות, אנחנו מעניקים מתוך מחויבות מלאה ומתוך שאיפה למצוינות. דגש נוסף הוא זמינות גבוהה, כדי שהמבנה שבאחריותכם ייראה בדיוק כפי שאתם רוצים שייראה מהר ככל האפשר, וכמו כן כל העובדים והעובדות שלנו מתנהלים באמינות מרבית. בין הלקוחות שלנו: קניון חורב בחיפה, עיריית עכו, חברת החשמל, קניון גזית גלוב ביוקנעם, רשת פתאל ועוד – עוד הוכחה לאיכות השירות ולכדאיות העבודה איתנו, עבור כל סוג של עבודות אחזקת מבנים בצפון.

  חברת אחזקת מבנים איכותית בצפון

  רמת החיים בארץ נמצאת במגמת עלייה מתמדת, וגם בישובים הצפוניים היפים רף הציפיות של התושבים הופך לגבוה יותר ויותר. בנוסף, רובנו מבלים זמן רב בבית, ומודעים להשפעה של הבניין שבו אנחנו גרים על איכות החיים. כשמוסיפים לתמונה את ערך הנדל"ן, מובן לגמרי למה חשוב לשמור על כל נכס, בין השאר באמצעות תחזוקה נכונה של כל מבנה, גם אם הוא משמש למגורים וגם אם למטרות אחרות. חברת אחזקת מבנים בצפון מבטיחה ניהול יעיל ושמירה מיטבית על הנכס מכל ההיבטים, ובפרט כשמדובר על חברה עם ניסיון רב כמו SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ.

  השירותים שמספקת חברת אחזקת מבנים בצפון

  * ניקיון – בין אם מדובר על בניין משרדים ובין אם על בניין רב קומות שחיות בו כמה עשרות משפחות, שמירה על הניקיון בחללים המשותפים היא משימה מורכבת שמחייבת מקצועיות. הדגש החשוב ביותר הוא תדירות הניקיון, וכל חברה נמדדת גם ביכולת שלה לשלוח נשות ואנשי מקצוע רציניים בדיוק בזמן המתאים כדי לא לשבש את שגרת היומיום במבנה ומצד שני לשמור אותו נקי.

  * שמירה – על-מנת למנוע כניסת גורמים לא רצויים למבנה.

  * גביית תשלומים מהדיירים – כך שתמיד יהיו כל המשאבים הכספיים הנחוצים לטובת תחזוקה אופטימלית.

  * ייזום פרויקטים – לשדרוג הנכס. למשל, תכנון וביצוע של גינה חדשה, הוספת מקומות חנייה ועוד.

  השילוב המושלם של ניסיון ומחויבות

  כל השירותים שמספקת חברת אחזקת מבנים בצפון ניתנים ברמה גבוהה במיוחד ע"י SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ. כל העובדות והעובדים שלנו עוברים הכשרות מתאימות כדי למלא את תפקידם על הצד הטוב ביותר, ומקפידים גם על אדיבות וייצוגיות. עוד כדאי לדעת שגם משימות מיוחדות כמו ניקוי חלונות בסנפלינג או ניקוי בלחץ מים גבוה וכו' אנחנו מבצעים בשיא המקצועיות.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

   תפריט נגישות