באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  חברת ניקיון

  חברת ניקיון SIH

  מי מרוויח משירותיה של חברת ניקיון ואיך? ולמה חשוב לבחור בחברה אמינה ומקצועית כמו חברת SIH? כל התשובות וכל ההסברים מפורטים כאן לפניכם!

  מי צריך חברת ניקיון ולמה?

  ישנם מקרים שונים, בהם כדאי להיעזר בחברת ניקיון. בפניכם העיקריים והנפוצים שבהם:

  • ניקיון בתים – כל מי שחי בתוך בית יודע, שעבודת הניקיון שלו היא בור ללא תחתית. גם אם התחזוקה השוטפת מתנהלת היטב, תמיד יש עוד פינה בבית שכבר הרבה זמן לא התייחסנו אליה ומטלת ניקיון נוספת שרק מחכה שנתפנה אליה. כשמקבלים עזרה חיצונית הרבה יותר קל להתפנות גם למטלות אלו.
  • ניקיון משרדים – המשרד הוא חלל, שבו אנו נוהגים לשהות במשך שעות רבות בכל יום ולכן מצטבר בו גם הרבה לכלוך במשך הזמן. זאת, בנוסף לאבק המצטבר באופן טבעי. יחד עם זאת, כשאנו מגיעים למשרד, אנו מגיעים בשביל לעבוד בעבודה שלנו ואין לנו את הפנאי לעסוק בעבודות הניקיון.
  • ניקיון חדרי מדרגות – חדר המדרגות הוא חלל, בו עוברים אנשים רבים בכל יום ולעתים קרובות אנו עושים זאת עם נעליים מלוכלכות, שקיות אשפה מחוררות ועוד. לכן חשוב להקפיד על שגרת ניקיון מסודרת, שיכולה להתקיים רק אם יש גוף שדואג לכך באופן קבוע.
  • ניקיון מבנים ציבוריים – גם במבנים ציבוריים, כדוגמת קניונים, מכוני כושר, בתי כנסת וכדומה, עוברת כמות גדולה של אנשים בכל יום. היות שהמטרה של מבנים כגון אלה היא למשוך עוד ועוד אנשים, חשוב שהמקום יהיה נקי, נעים לעין ויריח טוב. 

  היתרונות של חברת ניקיון אל מול אדם פרטי

  לחברות הניקיון יש יתרונות ברורים בהשוואה לעבודה עם אדם פרטי. למשל העובדה, שחברת הניקיון מעסיקה עובדי ניקיון רבים ובמידה ועובד ניקיון מסוים לא יכול להגיע מסיבה כלשהי, חברת הניקיון תוכל לדאוג למחליף. יתרון נוסף הוא, שחברת הניקיון דואגת לשלם את המיסים הדרושים ולתת את התנאים הסוציאליים לעובדים שלה ואף מספקת קבלות או חשבוניות. כדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של חברת ניקיון, חשוב לבחור בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה כמו חברת SIH.

  חברת ניקיון בפריסה ארצית

  שירותיה של חברת ניקיון בצפון תענה על דרישות הלקוח על הצד הטוב ביותר. החל מניקיון לאחר שיפוץ או לפני מעבר לנכס חדש, שימוש בציוד ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר וכן הלאה – כדי לקבל את המענה המרשים, המקיף והמדויק ביותר, יש לפנות אל חברת SIH אבטחה, ניקיון וכ"א בע"מ. חברה זו מתמחה בשירותי ניקיון, אחזקת מבנים ושמירה. כמו כן, היא עוקבת אחר החוקים והתקנים הרלוונטיים.

  חברת ניקיון בצפון: מספר נקודות חשובות

  איכות חיים גבוהה מתבססת על פרמטרים שונים – כאשר שמירה על ניקיון הינה חלק בלתי נפרד מכך. במילים אחרות, ובין אם מדובר בבניין משרדים, קניונים, אולפני טלוויזיה, עיריות ורשויות מקומיות וכן הלאה – כדי לוודא כי נכסים אלו הינם מוקפדים, נקיים והיגייניים, יש לפנות בדחיפות אל חברת ניקיון בצפון.

  בבואכם לחפש אחר חברה זו, יש לפעול בהתאם למספר הנחיות עיקריות. מהן כוללות? נציג את חלקן כעת:

  • ראשית, יש לברר כי צוות עובדי החברה מחזיקים בהכשרה ובניסיון הדרושים לביצוע עבודות הניקיון השונות. מעבר לכך, על עבודה זו להתבצע באמצעות הציוד וחומרי הגלם הרלוונטיים.
  • כמו כן, על החברה לפעול בהתאם לתו התקן המחמיר ביותר ואף להחזיק ברישיון קבלן לצורך ביצוע עבודות ניקיון. כך, תוכלו להיות רגועים כי עבודת ניקיון השטיחים, החלונות בגובה, קרצוף על ידי מכונות שטיפה בקיטור ועוד יתבצעו כהלכה – ויובילו לתוצאה הרצויה.
  • כדי לקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים בתחום הניקיון, מומלץ לקבל קודם כל חוות דעת מסביבתם הקרובה.
  • לפי ההמלצות שתקבלו, תוכלו ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים, להציג את בקשותיכם השונות – ולהציב את לוחות הזמנים המדויקים. כמו כן, במהלך הפגישה תוכלו להבין מהו גובה התשלום אותו תעבירו לחברה – ובהתאם לכך להגיע למסקנה המתבקשת.

  לשתף פעולה עם חברות ניקיון בצפון

  על עובדיהן של חברות ניקיון בצפון לבצע את המשימה כראוי – ובהתאם לדרישות הלקוח. כדי לקבל את המענה המקיף והמקצועי ביותר בתחום הניקיון, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת SIH אבטחה, ניקיון וכ"א בע"מ. חברה זו משתפת פעולה עם מגוון לקוחות ברחבי הארץ – החל מהקניונים המובילים ביותר, חברות תקשורת, אולפני טלוויזיה, עיריות ועוד.

  חברת ניקיון בצפון SIH - אבטחה, ניקיון וכוח אדם בע"מ

  חברות ניקיון מומלצות

  היות שכולנו חיים בעידן של שפע ושל חיי שגרה לחוצים בעיקר בזמן, כולנו זקוקים לעזרה בכל הנוגע לניקיון. כך נוצר מצב, שבו יש הרבה חברות ניקיון, אבל לא כולן חברות ניקיון מומלצות! כאן נסביר על פי אילו פרמטרים מומלץ לבחור חברת ניקיון ומה הופך את חברת SIH לחברת ניקיון מומלצת.

  חברות ניקיון מומלצות – איך לבחור את האחת?

  מי שמתעניין בשירותיה של חברת ניקיון, ודאי קיבל המלצות כאלו ואחרות וכאן נסביר איך תוכלו לבחור מתוך רשימת החברות המומלצות את חברת הניקיון המתאימה ביותר עבורכם לפי הפרמטרים הבאים:

  • אפיון הצרכים האישיים – גם אם האנשים שאתם סומכים עליהם ביותר המליצו לכם על חברת ניקיון מסוימת זה לא אומר, שהיא בהכרח תתאים גם לצרכים שלכם. לכן עליכם לחשוב היטב מהם הצרכים שלכם מחברת הניקיון ולחפש את החברה, שתיתן מענה לצרכים אלו
  • זמינות – חלק מהצרכים האישיים של כל צרכן שירתי ניקיון הוא הזמינות של ספק השירות. הכוונה היא לא רק לאפשרות לתאם זמנים, אלא גם לוודא שהם נוחים לכם ומתאימים ללוח הזמנים שלכם
  • שירות – שירותי ניקיון לא מסתכמים רק בשירות ובעיקר אם הם ניתנים על ידי חברה. חשוב גם לקבל שירות נעים ויעיל וזה דבר, שאפשר לבדוק ולהרגיש כבר מהרגע הראשון
  • תיאום ציפיות – כאמור, לכל צרכן של שירותי ניקיון יש צרכים משלו ולכן חשוב לבצע תיאום ציפיות עם החברה ולוודא, שהיא אכן מסוגלת לעמוד בציפיות שלכם ולתת את המענה הדרוש כבר מהשיחה הראשונה ביניכם לבין נציגי החברה

  למה לבחור את חברת SIH?

  חברת SIH היא אחת מאותן חברות ניקיון מומלצות ולא בכדי! החברה מספקת שירותי ניקיון ברמת שירות גבוהה וברמת מקצועיות גבוהה לא פחות. כמו כן, אנו מעסיקים עובדי ניקיון רבים, כך שרמת הזמינות של השירות שלנו היא גבוהה וכך באפשרותנו לספק החלפה של עובד ניקיון בעת הצורך, להתאים את זמני השירות ללוח הזמנים של הלקוחות שלנו ואנו אפילו מציעים שירות של ניקיון משרדים בשעות הערב למעוניינים בכך!

  חברת ניקיון מומלצת

  ניקיון הוא מרכיב משמעותי, אפילו קריטי, בחיים עם איכות אמיתית. כולנו מצפים לרמת ניקיון גבוהה בכל מקום שאנחנו מגיעים אליו – בין אם מדובר על מוסד ציבורי, ובין אם מדובר על קניון. גם במרחב הציבורי הציפייה היא לשמירה קפדנית על הניקיון, גם של הציבור עצמו וגם של הרשות המקומית שאחראית על אותו אזור. בהתאם יש ביקוש רב לשירותים שמספקת חברת ניקיון מקצועית. כמו כן ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של חברת ניקיון בהתאם למשימות הספציפיות שאותן היא אמורה לבצע. חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ היא אחת המובילות בתחומים אלה וידועה ברמת השירות הגבוהה שלה.

  חברות ניקיון במרכז

  * אמינות – האמינות של חברות הניקיון באה לידי ביטוי במספר דרכים: ראשית, הגעת עובדי ועובדות הניקיון בדיוק במועד שנקבע, כדי להבטיח רמת ניקיון מרבית באופן קבוע. שנית, שימוש בחומרי ניקוי שקיבלו את כל האישורים הנדרשים כך שחשיפה אליהם לא תייצר סיכונים מיותרים, ושלישית, האפשרות לבצע משימות כמו למשל ניקוי משרדים בשעות הערב כשאין בהם אף אחד.

  * זמינות – לכל משימה, כולל כאלה ייחודיות כמו ניקוי חלונות בסנפלינג או ניקוי שטח גדול במיוחד.

  * ציוד – לטובת משימות כמו הברקת רצפת שיש יוקרתית נדרש ציוד ייעודי ומשוכלל.

  * יעילות – כך שהחברה תוכל לספק את המענה הטוב ביותר במחיר תחרותי ומשתלם מאוד.

  חברת ניקיון בקריות

  חברת ניקיון מספקת שירות חשוב במיוחד ולכן כדאי לבחון גם את רמת שביעות הרצון של הלקוחות הקיימים. חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ עובדת עבור כמה מהגופים הבולטים בארץ ובהם סלקום, קוקה קולה, רשויות מקומיות כגון עיריית גבעתיים ועיריית עכו, קניונים כמו חורב בחיפה, גזית גלוב ביוקנעם ואחרים. רמת השירות הגבוהה של החברה נובעת מה-DNA של מייסדיה, בוגרי יחידות מובחרות בשב"כ, בצה"ל ובמוסד, ומההקפדה על גיוס כוח אדם איכותי ומחויב. שירותי הניקיון ניתנים בכל רחבי הארץ, הן באופן שוטף והן למשימות מיוחדות, מתוך תחושת אחריות ובמקסימום אמינות וזמינות.

  שירותי ניקיון

  כולנו רוצים להימצא בסביבה נקייה בכל זמן ובכל מקום – במרחבי המגורים, בעבודה, במרכזי הקניות, במרחב הציבורי וכו'. מצד שני, המציאות התזזיתית מייצרת גם לא מעט לכלוכים מכל הסוגים. בהתאם הדרך היחידה לשמור על הניקיון היא להיעזר בחברה מקצועית שמספקת שירותים רלוונטיים. למעשה, במקומות הומי אדם שיש בהם פעילות אינטנסיבית, ללא שירותי ניקיון מקצועיים החלל יהפוך למלוכלך ומוזנח והתוצאה עלולה להיות נזק תדמיתי ופגיעה קשה. על מנת להקדים תרופה למכה חשוב לבחור נכון את החברה שבידיה מפקידים את מלאכת השמירה על הניקיון – ל-SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ יש ניסיון נרחב בתחום וגם רשימת לקוחות ארוכה ומרשימה.

  אילו שירותי ניקיון ניתן לקבל מחברה מקצועית?

  * ניקיון שוטף של משרדים – בכל הגדלים ומכל הסוגים, כולל האופציה של ניקיון המשרד בשעות הערב על מנת לא להפריע לשגרת העבודה במקום.

  * ניקוי קניונים – כדי להבטיח שכל האורחים יזכו לחוויה נעימה בכל רחבי הקניון.

  * שטיפה בלחץ מים גבוה – שטחים גדולים או משטחים שאי אפשר לנקות בדרכים אחרות  כדאי לשטוף בעזרת מים בלחץ גבוה.

  * ניקוי חלונות בסנפלינג – במגדלי מגורים ובבנייני משרדים רבי קומות.

  * פוליש והברקה – של חיפויי רצפה יוקרתיים באמצעות ציוד משוכלל.

  חומרי ניקוי בטוחים ואמינות ללא פשרות

  שירותי ניקיון נתפשים לפעמים כפשוטים או ככאלה שאין צורך להקדיש להם יותר מדי תשומת לב – וזו טעות. ניקיון הוא כאמור ערך חשוב מאוד עבור רוב בני האדם, ולכן עבודה לא מקצועית של אנשי חברת הניקיון עלולה לגרום למבקרים בעסק, בקניון וגם במוסדות ציבור לפתח יחס שלילי כלפי הגוף שאחראי על אותו מקום מלוכלך. חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ משקיעה משאבים רבים בגיוס כוח אדם איכותי ובהפעלת אמצעי פיקוח ובקרה כדי לוודא שכל העובדים והעובדות ממלאים את תפקידם כמצופה מהם. דגש נוסף הוא שימוש בחומרי ניקוי בטוחים ואף ידידותיים לסביבה.

  חברת ניקיון בצפון

  בעידן המודרני אין מקום שלא מתלכלך באופן קבוע, ובפרט כך הדבר במקומות הומי אדם כמו קניונים או מוסדות ציבור. על-מנת לשמור על המקום נקי וכך להעניק חוויה נעימה למבקרים בו, נדרשת עבודה מקצועית ומסורה במיוחד – של חברת ניקיון בצפון שאמונה על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר שיש. כל פשרה בנושא הזה עלולה לפגוע במידה ניכרת בתדמית המקום, בין אם מדובר בעסק ובין אם מדובר בגוף ציבורי, ולגרום נזקים של ממש. חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מבצעת את העבודה מתוך תחושת אחריות ובעזרת כוח אדם מקצועי מאוד.

  האיכויות החשובות של חברת ניקיון בצפון

  * אמינות – על מנת שכל עבודה תתבצע בדיוק במועד שנקבע, ובאופן המקצועי ביותר.

  * חומרי ניקוי מובחרים – כך שכל בני האדם ששוהים במקום שאותו מנקים לא ייחשפו לכימיקלים בעייתיים שכידוע עלולים לגרום לפגיעה קשה. רווח נוסף הוא צמצום הפגיעה בסביבה.

  * ציוד מתקדם – לטובת ביצוע משימות מיוחדות כמו הברקת רצפת שיש, פוליש וכו'.

  * תודעת שירות מפותחת – של כל אחד ואחת מהעובדים שמגיעים למקום כדי לנקות אותו.

  מגוון רחב של שירותים בכל רחבי הצפון

  חברת ניקיון בצפון היא נכס של ממש לקניונים, רשויות מקומיות, מפעלים ועוד, כפי שמעידה רשימת הלקוחות של SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ – שמונה בין השאר את עיריית עכו, קניון חורב שבמרכז חיפה, עיריית נשר, קניון יוקנעם השייך לקבוצת גזית גלוב וגם חברת החשמל. החברה מספקת גם שירותי ניקיון שוטפים, בכל שעות היממה ובכל מועד דרוש, וגם שירותים ייחודיים: ניקיון לאחר שיפוץ, ניקוי חלונות בגובה, קרצוף מקצועי בעזרת מכונת שטיפה בלחץ גבוה ובקיטור ולמעשה כל עבודת ניקיון. החברה מתנהלת בהתאם לתקן ISO 9002 של מכון התקנים וכן תקן SA 8000 שמעיד על אחריות חברתית. עוד סיבה טובה להיעזר בשירותי הניקיון של SIH הוא התמחור הנוח, כך שמובטח לכם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד, והכי חשוב – ניקיון מושלם כך שכל מי שמגיע למקום שאתם אחראים עליו יתרשם ממנו לטובה.

  חברות ניקיון בצפון

  אחת המשימות היותר תובעניות, על גבול הסיזיפיות, היא שמירה על הניקיון. הדבר נכון לגבי מרחבי המגורים ועוד יותר במבנים שמשמשים לתעסוקה, מסחר ופעילות תעשייתית – וזאת לנוכח אופי הפעילות בהם והאינטנסיביות שמאפיינת אותם. בהתאם יש צורך למצוא חברות ניקיון בצפון שמספקות רמת שירות גבוהה במיוחד, גם כשהמטרה היא ניקוי יומיומי שוטף וגם כשנוצר צורך בפרויקט מיוחד דוגמת הברקת משטח שיש מרשים בלובי של בניין משרדים מהודר, או ניקוי חלונות בקומות הגבוהות של המגדלים שצמחו בצפון בארץ. חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ היא אחת המובילות בתחום, גם בזכות ההתנהלות היעילה, גם בזכות האמינות וגם לנוכח המקצועיות.

  באילו מקרים כדאי להזמין חברות ניקיון בצפון?

  * תחזוקה של קניון – קניונים מושכים אליהם אנשים רבים מאוד מדי יום. אחת הפעולות שמתבצעת במקומות אלה היא אכילה, שמטבעה מייצרת גם לכלוך. חדרי השירותים מהווים אף הם מקום שחשוב במיוחד לשמור עליו נקי לאורך כל שעות הפעילות של הקניון, ולכן אסור להתפשר על איכות חברת הניקיון.

  * ניקוי בלחץ מים גבוה – משטחים גדולים ולכלוכים קשים מחייבים פעולה ייחודית בדמות ניקוי בלחץ מים גבוה. באופן דומה ישנם מקומות שבהם אי אפשר לנקות בלי לחץ מים גבוה – למשל קירות מאבן ירושלמית. יתרון נוסף של לחץ המים הגבוה הוא שאפשר להשתמש בפחות כימיקלים שעלולים להיות מזיקים.

  * ניקוי מוסדות ציבור – מוסדות ציבור מלוכלכים נראים מוזנחים ומייצרים רושם שלילי במיוחד. חברת ניקיון מקצועית בצפון הארץ שומרת על המקום נקי ומאפשרת לתושבים במקום ליהנות מרמת חיים נאותה.

  * ניקיון לאחר שיפוץ – ובפרט במקרים שבהם נדרשת עבודה יסודית מאוד כדי להשלים את השינוי החיובי שיצר השיפוץ עצמו.

  ציוד משוכלל, חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה ולבני האדם

  כשמחפשים חברות ניקיון בצפון מומלץ בחום לבחון גם את האמינות, גם את היעילות, וגם את הציוד שבעזרתו מתבצעות עבודות כמו ניקוי חלונות בגובה או הברקה קריסטלית. עם SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מובטחת לכם רמה גבוהה במיוחד של ניקיון בכל מקום, וכמו כן שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולבני האדם גם יחד.

  חברות ניקיון מומלצות

  ניקיון הוא מפתח הכרחי לחיים עם איכות אמיתית. אף אחד ואף אחת לא רוצים להימצא בסביבה מלוכלכת, ובהתאם אם למשל קניון לא יקפיד על תחזוקה נכונה, הוא יגלה תוך זמן קצר שמספר המבקרים בו צונח ושהתדמית שלו שלילית. גם בנייני משרדים שלא מתבצע בהם ניקיון בתדירות המתאימה ובאיכות הגבוהה ביותר יאבדו מהאטרקטיביות שלהם, גם אם הם ממוקמים בלוקיישן מעולה. המסקנה המתבקשת: כדאי מאוד להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון, ובפרט כשמדובר על חברות ניקיון מומלצות. חברה שכזו היא SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ שמבטיחה רמת ניקיון מיטבית במגוון רחב של מקומות ובכל רחבי הארץ.

  איך לזהות חברות ניקיון מומלצות?

  * לקוחות מרוצים – כמו בתחומים אחרים, חברת ניקיון מומלצת יכולה לספק לכל מי שמבקש זאת המלצות של לקוחות קיימים. במידת הצורך ניתן גם לדבר ישירות עם חלק מהלקוחות ולהתרשם באופן האותנטי ביותר מהיכולות של חברת הניקיון.

  * התאמה מדויקת לצרכי הלקוח – דגש נוסף בעבודתה של חברת ניקיון הוא היכולת שלה להתאים באופן מושלם לצרכים הספציפיים בכל מקום, ובפרט מבחינת המועדים שבהם מתבצעות העבודות השונות. גם להיקף כוח האדם הדרוש בכל מבנה על-מנת לשמור עליו יש חשיבות.

  * ציוד מתקדם – במקרים שבהם נדרשות פעולות ניקוי מיוחדות – למשל הברקת פוליש, ניקוי בלחץ מים גבוה או ניקוי חלונות בסנפלינג – יש חשיבות גם לאיכות הציוד, מעבר לאיכות כוח האדם.

  * חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה – השיקול האקולוגי הופך למשמעותי יותר ויותר מיום ליום, וזאת עקב הצורך להגן על כדור הארץ, מה גם שחומר ניקוי ידידותי לסביבה הוא גם ידידותי יותר לבני האדם.

  כל שירותי הניקיון – ביעילות ובאמינות

  חברות ניקיון מומלצות מתנהלות באופן יעיל, כך שללקוח מובטחת מקסימום תמורה לתשלום – כלומר מקסימום ניקיון ביחס לשעות העבודה הנדרשות. עם חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ תוכלו לסמן V על כל הסעיפים הרלוונטיים, ולקבל את כל השירותים הרצויים במקסימום יעילות ובאמינות ללא פשרות. בין לקוחות החברה גופים כמו חברת חשמל, סלקום, עיריית רמת גן, קניונים שונים ועוד – עדות נוספת לאיכות השירות.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה