באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  מאבטח אישים

  מאבטח אישים נושא בתפקיד חשוב ואחראי ביותר: החל מליווי צמוד של אנשים רבי דרג, חקירה מדוקדקת של סביבת מגוריו ועבודתו של הלקוח לצד נטרול איומים כנדרש – אין ספק שעבור עבודה זו נדרשים הכשרה וניסיון רחבי היקף. לשם כך, מומלץ לפנות בהקדם אל חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. אנו מעסיקים צוות מאבטחים מיומן הבונה את תיק השטח בהתאם לסכנות ולאיומים על הלקוח, לצד פריסת כוחות האבטחה בהתאם לאסטרטגיה כמו גם הגנה מקיפה על הלקוח ובני משפחתו. כל זאת, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה. נשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ ולדון במצב המורכב שלכם.

  מאבטח אישים: לפנות אל המומחים

  עובדי עיריות ומשרדי ממשלה, לצד מפיקים ואנשי עסקים מעולם הבידור מהארץ והעולם מתמודדים עם מצבים מורכבים; סיטואציות במהלכן הם חווים תקיפות ואף איומים על חייהם ועל חיי משפחותיהם. בשל כך, עובדים אלו נאלצים לפנות אל חברות אבטחה ולבקש שירותי אבטחת אישים.

  זקוקים לשירותי אבטחת אישים? ראשית, מומלץ לדעת איזה רקע נדרש ממומחי ביטחון אלו:

  • כדי להתקבל ללימודי אבטחת אישים, על המועמדים להחזיק ב-12 שנות לימוד, לסיים שירות צבאי מלא, להחזיק בעבר פלילי ללא רבב, כושר גופני ובריאות תקינים לצד היבטים אחרים.
  • לאורך לימודי אבטחת אישים, נלמדים נושאים רבים ומגוונים: החל ממושגי יסוד בעולם הקרימינולוגיה והחברה, לצד ניתוח מצבים ואירועים, קרב מגע, זיהוי חשודים, חילוץ ומילוט, סריקת מבנים שונים, עזרה ראשונה ועוד.
  • בסיומם של לימודים אלו, המשתתפים מקבלים תעודה מטעם הממשלה; תעודה המאפשרת להם להשתלב במגוון מסגרות ומקומות עבודה: בין אם מדובר בשגרירויות בארץ ובעולם, משרדי הממשלה בארץ או שמא מדובר בחברות תיירות ותעופה – תוכלו למצוא תעסוקה בקלות.

  בהתאם לכך, כאשר אתם פונים אל חברת אבטחה ומתעניינים בשירותי אבטחת אישים, אתם יכולים סמוכים ובטוחים כי מומחי הביטחון שיגנו עליכם עברו את ההכשרה המקיפה ביותר.

  לקבל ליווי צמוד ממאבטח אישים מיומן

  חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מעסיקה את מומחי האבטחה המקצועיים ביותר; מומחים שיענו על מגוון דרישות האבטחה שלכם. מעבר לכך, אנו מחזיקים בניסיון רב באבטחת אישים; ניסיון המציע פתרונות מתקדמים למגוון סוגים של איומים – בארץ ובחו"ל. החל מרשויות מקומיות, משרדי ממשלה ועד ליווי מפיקי אירועים מרחבי הארץ והעולם – אנו מעניקים יחס אישי ומקצועי ללקוחותינו. נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע את אסטרטגיית האבטחה המתאימה עבורכם.

  מאבטח אישים מיומן

  מאבטח אישים ומשלחות

  אנשים רבים זקוקים לאבטחה אישית מסיבות שונות ומגוונות ובהתאם לכך, גם הצרכים האבטחתיים משתנים מאדם לאדם. לעתים מדובר על אישיות ציבורית מוכרת ולעתים על אדם פרטי שחש מאוים מסיבות כאלו ואחרות. בהמשך נסביר מה עושה מאבטח אישים ומה מציעה חברת SIH למבקשים שירות זה.

  מה עושה מאבטח אישים?

  כדי שתוכלו לדעת מה אתם צריכים ומה אתם יכולים לבקש במסגרת שירות של אבטחת אישים, חשוב להבין תחילה מה נמצא במסגרת תפקידו של המאבטח ושל הצוות המגבה אותו. לשם כך ערכנו עבורכם רשימה של החלקים העיקריים של אבטחת אישים:

  • תכנון והערכה – לפני כל תחילת עבודה על אבטחה אישית חשוב להעריך את הסכנות והאיומים. זאת, על מנת שניתן יהיה לתכנן תוכנית אבטחה רלוונטית ומתאמת אישית לצורכי הלקוח
  • אבטחה צמודה – מן הסתם, חלק בלתי נפרד מאבטחה אישית הוא החלק של האבטחה הצמודה. הכוונה היא למאבטח, המלווה את האדם המאובטח לכל מקום. חשוב לציין, שבמקרה הצורך מתלווה מאבטח צמוד גם לבני משפחתו של האדם המאובטח במטרה לתת להם את הביטחון הדרוש להם ואת הידיעה שהיקרים לו בטוחים בכל עת, על מנת שיוכל להמשיך בשגרת יומו
  • אבטחה לבית – כאשר יש איום על אדם מסוים, עליו להיות מסוגל להרגיש בטוח בביתו הרבה לפני שהוא מרגיש בטוח בחוץ. לכן חלק בלתי נפרד מאבטחה אישית הוא הצמדה של זקיפים לביתו באופן יום יומי ולאורך כל היום

  אבטחת אישים על פי SIH

  חברת SIH, המספקת פתרונות אבטחה כוללים לכל צורך, מציעה למבקשים שירות של מאבטח אישים את כל הדרוש להם לקבלת תחושת הביטחון הדרושה להם. ראשית, מוצמד להם מנהל אבטחה אישי, המנהל את כל מערך האבטחה שלהם בהתאם לתוכניות האבטחה שתוכננו מראש ותוך התאמה לתנאים הקיימים בשטח. כמו כן, מוצמד גם מאבטח אישים מוסמך בהתאם להנחיות והדרישות של משטרת ישראל, אשר נותן ליווי צמוד לאותו אדם ולבני משפחתו לאורך כל שעות היממה וכל ימות השבוע הן בארץ והן בחו"ל. כמו כן, נעשה קשר ישיר עם מוקד האבטחה של SIH, שפועל גם כן ללא הפסקה.

  מידע נוסף בנושא

  אסטרטגיה מקיפה ויישום מוקפד

  שירות אבטחת אישים מחייב בניית אסטרטגיה מדויקת. הבסיס הוא סקירה מפורטת של האיומים והסכנות, מיפוי נקודות התורפה האפשריות לאורך המסלולים שבהם נעה האישיות המאובטחת, ויצירת מענה מלא לכל תרחיש שעלול להתממש. בחברת SIH אבטחה הצטבר ידע רחב היקף בתחום ספציפי זה, והוא בא לידי ביטוי בכל מקום שבו נדרש השירות. את החברה הקימו בוגרי יחידות מובחרות במוסד, בשב"כ ובצה"ל, וגם לעובדה זו יש חלק באיכות הפתרונות שהיא מספקת ללקוחותיה השונים. עוד כדאי לדעת שכל מאבטחי האישים המועסקים בחברה עברו הכשרות רלוונטיות ותהליך סינון משמעותי – שמבטיחים מקסימום הגנה ושקט נפשי אמיתי גם במצבים מורכבים במיוחד.

  הדגשים החשובים ביותר של אבטחת אישים

  * 24/7 – בחלק מהמקרים נדרשת אבטחה מסביב לשעון, רק חברה שמעסיקה מספיק מאבטחים מיומנים יכולה לדאוג שבכל מקום שאליו מגיעה האישיות המאובטחת ובכל נקודת זמן, יהיה גם מי שישמור עליה.

  * טכנולוגיה – בהתאם לאופי האיומים ולמאפייני האישיות המאובטחת ייתכן גם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובכלים חכמים כדי להבטיח הגנה מלאה.

  * מיגון כלי רכב – במידת הצורך, וכשהאיומים עולים מדרגה, יבוצע גם מיגון של כלי הרכב שבו משתמשת אישיות המאובטחת.

  * דיסקרטיות – הליווי הצמוד של האישיות המאובטחת מחייב את המאבטחים לדיסקרטיות מוחלטת, מכל הבחינות.

  * מחויבות – שירות אבטחת האישים הוא מטבעו כזה שמצריך מחויבות מוחלטת מצד המאבטחים. איכות חיונית נוספת היא אינסטינקטים חדים שמאפשרים תגובה מידית לכל תרחיש.

  אבטחת אישים בצורה מקצועית

  אנשים רבים חווים איומים ואפילו נמצאים תחת סכנה. בחלק מהמקרים מדובר בדמויות מוכרות – למשל פוליטיקאים גם ברמה הארצית וגם ברמה המוניציפלית, שופטים שמנהלים הליכים משפטיים רגישים, עיתונאים, אנשי עסקים, ועוד. במצבים אחרים מדובר באנשים פרטיים שעקב סכסוך בין-אישי, לפעמים משפחתי ולפעמים אחר, לא יכולים להסתובב בבטחה או לישון בשקט. כל המצבים הנ"ל מחייבים פתרון מקצועי – מעטפת הגנה בדמות שירות אבטחת אישים של חברה מיומנת. SIH אבטחה מספקת שירות זה ברמה גבוהה במיוחד ובמחויבות מוחלטת.

  שירות מקצועי בפריסה ארצית

  בכל מצב שבו נדרש השירות של מאבטח אישים, ובכל מקום בארץ, חברת SIH אבטחה תספק את המענה הטוב ביותר האפשרי. החברה הוקמה ע"י קבוצה של בוגרי היחידות המובחרות בצבא, בשב"כ ובמוסד – ובאופן טבעי מייסדי SIH הנהיגו בחברה סטנדרטים גבוהים במיוחד. בהתאם גם מאבטחי האישים המועסקים ע"י SIH הם אנשי מקצוע מנוסים, שעברו הכשרות רלוונטיות ומפגינים מחויבות מלאה לכל משימה. במידת הצורך שירות זה ניתן מסביב לשעון, במשמרות כמובן, כשבכל דקה ודקה תזכו לרמת אבטחה מקסימלית.

  מאבטח אישי

  * חושים חדים – כדי שיוכל לזהות מראש כל תרחיש שעלול להסתיים בפגיעה בלקוח או בלקוחה.

  * ניסיון – גם לניסיון יש חלק ביכולת להיערך באופן אופטימלי לקראת כל התפתחות אפשרית, וכך להקדים תרופה למכה ובעצם למנוע אותה.

  * מחויבות – שירות כמו אבטחת אישים מחייב רמת מחויבות מרבית.

  * דיסקרטיות – עקב אופי הפעילות, מאבטחי אישים צמודים אל האישיות המאובטחת. בחלק מהמקרים מדובר על שהייה בקרבת מושא האבטחה מסביב לשעון וכמעט בכל מקום שבו הוא נמצא. בהתאם נדרשת גם דיסקרטיות מוחלטת.

  * ריכוז – משימת האבטחה נמשכת שעות ארוכות, כך שקל לאבד את הריכוז, ומצד שני גם רגע אחד של חוסר ריכוז עלול להסתיים בפגיעה באישיות המאובטחת. בהתאם כושר ריכוז גבוה הוא איכות קריטית.

  אבטחת אישים פרטית

  המציאות בימינו היא שאנשים רבים מקבלים איומים על חייהם. בחלק מהמקרים האיום נובע מתפקיד שממלא אדם – למשל פוליטיקאי, גם ברמה הארצית וגם ברמה המוניציפלית, או עיתונאי שכתבות שהכין לא מוצאות חן בעיני גורמים מסוימים. במקרים אחרים הרקע הוא כלכלי – לדוגמה אנשי עסקים שעלולים להיסחט. גם קונפליקטים בין אישיים עלולים להוביל לאיומים ולצורך בהגנה, לפעמים מסביב לשעון. המכנה המשותף לכל המקרים הנ"ל הוא הצורך בשירותיו של מאבטח אישים, כשרצוי כמובן להיעזר באיש מקצוע מיומן במיוחד. בחברת SIH אבטחה עובדים מאבטחי אישים מנוסים מאוד, כך שכל מי שזקוק לשירות יכול לישון בשקט בכל לילה וגם לעבור כל יום בלי דאגות מיותרות.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

   תפריט נגישות