באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  ניקוי בלחץ מים

  יש לכם פרויקט ניקיון מורכב? יתכן שאתם צריכים ניקוי בלחץ מים! מדובר על שיטת ניקוי, באמצעותה ניתן לבצע ניקוי יסודי של מקומות ולכלוכים מורכבים במיוחד. כאן תוכלו לקבל מידע מהצוות המקצועי של חברת SIH לגבי היתרונות המשמעותיים ביותר של שיטת ניקוי זו ולהבין מתי והיכן כדאי להשתמש בה.

  היתרונות של ניקוי בלחץ מים

  כאמור, לניקוי בעזרת לחץ מים יש יתרונות בולטים ולפניכם הרשימה שלהם, שגם תעזור לכם להבין באילו מצבים השימוש בשיטה זו הוא נחוץ:

  • משטחים מורכבים – ישנם משטחים, שמאוד קשה לנקות מסיבות שונות וכדי לנקות אותם חייבים להשתמש בלחץ מים. לדוגמה: אספלט, קירות, רצפות, שטחים ציבוריים ועוד
  • כתמים קשים – כפי שיש משטחים מורכבים לניקוי, כך גם לגבי סוגים שונים של לכלוכים, שדורשים שימוש בחומרים מיוחדים או בשיטות ניקוי מיוחדות ואפילו בשילוב של השניים. לדוגמה: כתמים מזיהום אוויר, כתמי שמן, לכלוכים של מפעלים, כתמי חלודה ועוד
  • ניקוי נקודתי – לפעמים יש לכלוכים, שהניקוי שלהם הוא לא מורכב במיוחד, אבל הם נמצאים במיקום בעייתי ולכן צריך להשתמש בשיטה לניקוי יסודי ונקודתי. לדוגמה: בתוך סדקים, בין מרצפות, משטחים מחוספסים, קירות אבן, אבני ירושלים וכך הלאה
  • שטחים גדולים – לצד היכולת של הניקוי בעזרת לחץ מים לנקות באופן נקודתי, זוהי גם שיטה נהדרת לניקוי שטחים גדולים. לדוגמה: שטחים ציבוריים, מבנים גדולים, מאגרי מים וכדומה
  • שימוש בחום – יש מקרים, בהם הכתמים קשים במיוחד וכדי שניתן יהיה לנקות אותם היטב, יש להשתמש גם בחום. במקרים אלו ניתן להשתמש בלחץ של מים חמים ולשפר משמעותית את התוצאות

  איך זה עובד בפועל?

  ניקוי בלחץ מים לא יכול להתבצע באמצעים פשוטים וביתיים וכדי לבצע אותו יש להשתמש במכשירים ייעודיים. היות שכך, כאשר עולה הצורך, יש לפנות לחברה, המתמחה בניקיון ושמחזיקה את הציוד הדרוש לניקוי באמצעות לחץ מים. חברת SIH מתמחה בתחום הניקיון ומציעה לקהל לקוחותיה שירותי ניקיון בלחץ מים עם מכשור וחומרים ייעודיים להשגת התוצאות הרצויות בכל סוגי המשטחים וכל סוגי הכתמים.

  ניקוי בלחץ מים גבוה לתוצאות מבריקות במיוחד

  שטיפה בלחץ

  מנסים להסיר כתם ממשטח ולא מצליחים? יתכן שאתם צריכים שטיפה בלחץ! צוות חברת SIH, המתמחה גם בשיטה זו של ניקיון, יסביר לכם כאן באילו מצבים כדאי להשתמש בה ואיך כדאי לעשות זאת נכון, בשביל להגיע אל התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

  מתי צריך שטיפה בלחץ?

  רוב הזמן, עבודות הניקיון אמנם אינן פשוטות, אבל הן בהחלט ניתנות לביצוע ובהחלט ניתן להגיע באמצעותן לרמת ניקיון משביעת רצון בעזרת כלי וחומרי ניקוי פשוטים. לפניכם רשימת המקרים הנפוצים, בהם עבודת ניקיון פשוטה איננה מספיקה ושטיפה בלחץ היא הפתרון האולטימטיבי בשבילם:

  • משטחים מחוספסים – ישנם סוגים שונים של משטחים מחוספסים כדוגמת אספלט, אבני ירושלים וכדומה, אותם קשה מאוד לנקות בדרכים הסטנדרטיות ולא משנה עד כמה תתאמצו, המשטח תמיד ייראה מלוכלך
  • כתמים קשים – לעתים יש כתמים קשים במיוחד להסרה. כמו לדוגמה כתמי שמן או הצטברות של פיח. להסרת כתמים כאלו יש להשתמש בלחץ מים ולעתים גם במים חמים ובחומרי ניקוי ייעודיים 
  • אזורים בעייתיים – יש מקרים, בהם צורך בניקוי נקודתי. לדוגמה, כאשר יש סדק בין חלקי המשטח או מרווחים, כמו כאשר רוצים לנקות בין מרצפות וכדומה
  • שטחים גדולים – שטחים גדולים מאוד, כמו במקרה של מפעלים, מגרשים, חניונים וכדומה, דורשים עבודת ניקיון יעילה יותר מזו הנעשית בעזרת סמרטוט ומגב ולכן גם במקרים אלו מומלץ להשתמש בשיטה של ניקוי בלחץ מים גבוה. הדבר נכון גם לגבי חזית של מבנים, שסופגים באופן קבוע הצטברות של פיח על הקירות החיצוניים והפיח, כאמור, הוא קשה להסרה כמעט כמו השמן

  איך כדאי לנהל את זה?

  חשוב לדעת, שכדי לבצע שטיפה בלחץ דרושות מכונות ייעודיות וחומרי ניקוי תואמים. כמו כן, העבודה צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים, שיוכלו להתאים את הלחץ וחומרי הניקוי הנחוצים בהתאם לסוג המשטח ובהתאם לסוג הכתם. זהו תחום המומחיות של חברת SIH ולכן אנו מחזיקים בציוד החדשני ביותר בתחום השטיפה בלחץ, על מנת שנוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת רמת הניקיון הרצויה לכם.

  מידע נוסף בנושא

  מקצועיות, אמינות ותודעת שירות מפותחת

  כמו שאר השירותים של SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ, גם שטיפה בלחץ מים גבוה מתבצעת באופן המקצועי ביותר, ועל בסיס תודעת שירות מפותחת. החברה הוקמה ע"י בוגרי יחידות מובחרות של צה"ל, השב"כ והמוסד, ובהתאם השאיפה למצוינות, ואיתה גם אמינות ללא פשרות, מהוות חלק בלתי נפרד מה-DNA שלה. ברשות החברה מכונות שטיפה מתקדמות, והצוותים שמתפעלים אותן מיומנים מאוד בכך. שירות זה מתאים גם למגזר העסקי וגם למגזר הציבורי, ולכל מקום ברחבי הארץ שבו נדרש ניקיון יסודי ויעיל.

  היתרונות של שטיפה בלחץ גבוה

  * הסרת כתמים קשים ועיקשים – ישנם חומרים שקשה מאוד, ולפעמים בלתי אפשרי, להעלים בלי להיעזר במים בלחץ גבוה. כך למשל במקום שבו ישנם כתמי סולר, שמן, נפט וכו', מומלץ בחום לעבור עם מכונה ייעודית.

  * זמן קצר – גם משימות ניקוי מורכבות וגם כשהשטח שאותו יש לנקות גדול, עם מכונת לחץ מים גבוה ניתן להשלים את המשימה בזמן קצר. זהו כמובן יתרון גם מבחינת היכולת להשתמש במקום למטרות המקוריות שלו, בלי הפרעה של צוותי ניקיון.

  * ללא כימיקלים שעלולים להיות מזיקים – לחץ המים הגבוה מאפשר "לוותר" על שימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים, שעלולים לכלול כימיקליים בעייתיים. זהו יתרון גם בהיבט האקולוגי וגם מבחינת מניעת החשיפה של בני אדם לחומרים מסוכנים עבורם.

  שטיפה בלחץ מים בחוץ

  ניקיון אמיתי מחייב בחלק מהמקרים שימוש בציוד משוכלל. אחד המכשירים הרלוונטיים הוא מכונת שטיפה בלחץ גבוה, כלומר בלחץ מים גבוה. רובנו מכירים את המכונות האלה, שנקראות גם גרניק, אחרי שנתקלנו בהן בפעולה ברחובות הערים – אבל יש עוד מגוון רחב של מצבים שבהם כדאי להיעזר בעוצמה של מים בלחץ גבוה. כך למשל זוהי דרך יעילה במיוחד לנקות שטח גדול, וגם כשהמשימה כולל ניקיון של משטחים שאינם חלקים אלא מתאפיינים בחריצים למשל קיר מאבן ירושלמית, ללחץ המים יש את היכולת לעמוד במשימה בכבוד ובהצלחה. כשבוחרים בדרך זו כדאי כמובן להיעזר בחברה כמו SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ שמשתמשת במכונה מתקדמת ומיומנת בתפעול שלה.

  ניקוי בלחץ מים גרניק

  ניקוי בלחץ מים מתאפיין במספר יתרונות משמעותיים. ראשית, הוא אפקטיבי מאוד וכאמור מצליח להעלים גם כתמים עיקשים ולהפוך משטחים גדולים ליפים ונקיים. שנית, העבודה מושלמת תוך זמן קצר כך שתוכלו לחזור ליהנות מהשגרה ובעיקר ממקום נקי באמת. יתרון נוסף שכדאי לייחס לו משקל נכבד בימינו הוא מבחינה אקולוגית – הלחץ הגבוה של המים מאפשר לוותר על כימיקלים חזקים שכידוע עלולים להזיק לסביבה. עוד כדאי לדעת שלמרות לחץ המים הגבוה אין סכנה לפגיעה במשטחים שאותם מנקים. חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מבצעת ניקוי באמצעות לחץ מים גבוה בכל רחבי הארץ, לכל סוגי הלקוחות, בזמינות גבוהה ובעזרת הציוד המתקדם ביותר בתחום.

  שטיפה בלחץ גבוה

  * משטחים גדולים – קירות גדולים, שטח ציבורי נרחב ואפילו בריכות מים זקוקים לניקוי עוצמתי שמושג בזכות לחץ המים הגבוה.

  * מקומות שקשה לנקות ללא לחץ מים גבוה – למשל בין מרצפות, במקומות שבהם יש סדקים, קירות מאבן ירושלמית בעלת המבנה הייחודי והמרשים אבל גם זה שצובר לכלוכים, מדרכות גרניט או אבנים משתלבות ועוד.

  * כתמים עיקשים כתוצאה מחומרים בעייתיים – לרוב במפעלים שבהם נעשה שימוש בחומרים כמו סולר, שמן וכו', אבל גם אימפקט מצטבר של זיהום אוויר וחלודה כדאי להסיר עם מים בלחץ גבוה.

  שטיפה בלחץ מים גבוה

  העולם המודרני מספק לנו חיים נוחים מאוד, אבל במקביל גם מייצר כל הזמן מגוון רחב של לכלוכים. מקום שאינו נקי באמת נראה מוזנח, ועלול גם להוביל להיווצרות מפגע תברואתי. בנוסף, כשמדובר בעסק הלקוחות הפוטנציאליים עלולים להתרחק עקב התחושות הלא נעימות, ובמקרים שבהם זהו מוסד ציבורי או שטח ששייך למרחב הציבורי נפגעת התדמית של הגורם האחראי עליו – למשל הרשות המקומית הרלוונטית. בהתאם חשוב מאוד להקפיד על ניקיון מקצועי ויסודי, כולל במידת הצורך ניקוי בלחץ מים. כשנבחרת האופציה הזו, חשוב להפקיד את הביצוע בידיים מקצועיות – SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מיומנת מאוד במתן מגוון רחב של שירותים ובפרט באמצעות ציוד מתקדם שמייצר את הלחץ הרצוי ומבטיח ניקוי מושלם.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

   תפריט נגישות