באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  ניקוי דק

  ניקוי דק איננו דומה כלל וכלל לניקוי רצפות ולמעשה, הוא מורכב הרבה יותר וצריך לדעת איך לנקות אותו מבלי להרוס אותו. למה זה כך ואיך אפשר בכל זאת לנקות את הדק, להגיע לתוצאות טובות ובלי להזיק לו? המומחים של חברת SIH יתנו לכם כאן תשובות לשאלות אלו ועוד מתוך הניסיון הרב של החברה בניקוי דקים!

  המורכבות של ניקוי דק

  כאמור, ניקוי של דקים הוא שונה מניקוי של משטחים אחרים ובעיקר מניקוי של רצפות. לפניכם הסיבות לכך והמשמעות שלהן בכל הנוגע לניקוי הדק שלכם:

  • סגנון המשטח – בשונה ממשטח מרוצף, המורכב ממרצפות צמודות האחת אל השנייה, המשטח של דק בנוי מלוחות עץ קרובים ולא צמודים. המשמעות היא, שבעת שטיפה רגילה עלולה להיווצר הצטברות של מים בין לוחות העץ ולפגוע בו, לאגור חיידקים ועוד
  • חומרי הגלם – בשונה מפורצלן לדוגמה, העץ הוא חומר גלם מאוד רגיש. מדובר על חומר גלם טבעי, שאמנם בטבע זקוק למים, אבל בצורתו החדשה המים מזיקים לו והדבר נכון עוד יותר לגבי חומרי ניקוי לא מותאמים לצרכים הייחודיים של העץ
  • הגנה – היות שהדק העשוי עץ נמצא בחוץ והוא חשוף כל הזמן לתנאי מזג האוויר המשתנים, הוא חייב להיות מוגן מפני נזקי השמש והגשם ולשם כך יש לו ציפוי מגן. ניקוי לא נכון של הדק עלול להזיק לשכבה זו וכך להזיק לדק ואף לפגוע בעץ באופן כזה, שהוא עלול להיות לא יציב

  אז איך בכל זאת אפשר לנקות את הדק?

  אחרי שהסברנו מדוע ניקוי דק הוא מורכב ביחס לניקוי רצפות עדיין ברור, שצריך לנקות אותו מדי פעם בפעם! ובכן, כדי לנקות את הדק באופן יעיל ושלא יפגע בו, חשוב לעשות זאת נכון ולשם כך מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית כמו חברת SIH. חברת SIH היא חברה מובילה בתחום שירותי הניקיון ואחד מתחומי המומחיות שלנו הוא ניקיון של דקים מכל סוגי העץ, כאשר אנו מתאימים את שיטות הניקוי וחומרי הניקוי לסוג העץ לשמירה על איכות הדק וניקיונו לאורך זמן.

  ניקוי דק

  Credit: Pixabay.com

  ניקוי דק סינטטי

  אחת המגמות המעניינות ביותר בתחום עיצוב הבתים הוא השימוש בדקים. אם בעבר ניתן היה לראות משטח עץ מרשים ונעים למגע רק במרחבים ציבוריים ובחצרות של אולמות אירועים, בתי קפה וכו', היום אפשר למצוא אותם ביותר ויותר בתים. סיבה אחת לכך היא העלייה ברמת החיים של רבים מהישראלים, וגם המודעות לחשיבות העיצוב, והתרומה שלו לאיכות החיים מובילה לעלייה ברצון להתקין דק – בין אם על גג פתוח ובין אם בחצר של בית פרטי או דירת גן. ניקוי דק באופן קבוע מסייע להאריך את תוחלת החיים שלו ולמקסם את ההנאה ממנו – ומומלץ לעשות זאת בעזרת חברות מקצועיות כמו SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ.

  ניקוי דק עם גרניק

  * התאמה מלאה לסוג העץ שממנו בנוי הדק – לכל דק יש מאפיינים ייחודיים, בעיקר על סמך העץ שממנו הוא בנוי. חשוב מאוד להשתמש בחומרי ניקוי שמתאימים לסוג העץ וגם בשיטות עבודה שלא יגרמו לו נזק.

  * תהליך עבודה מסודר – ניקוי הדק כולל גם הסרה של כתמים שונים שהצטברו על גבי המשטח, גם חידוש המראה על מנת לתקן נזקים כתוצאה מחשיפה לשמש ובלאי טבעי וגם הגנה מחודשת בפני חרקים מזיקים. בהתאם ייתכן שימוש במספר סוגי חומרים לרבות שימון המשטח בחומר שיגן עליו.

  * טיפול בעובש – עובש הוא גם מפגע אסתטי וגם מפגע תברואתי. בהתאם חשוב לטפל באופן מקצועי בכל כתם עובש, כשהבסיס לטיפול הוא אקונומיקה במינון מדויק .

  ניקוי דק עץ

  חברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מציעה ניקוי דק באופן מקצועי, בעזרת ציוד מתקדם וחומרי ניקוי ידידותיים גם לדק וגם לסביבה (ולכן גם לבני אדם). השירות ניתן בכל רחבי הארץ ובזמינות גבוהה. בנוסף הניקוי מושלם בזמן קצר ככל האפשר, ותוך הקפדה על שירות אדיב והימנעות משיבוש שגרת החיים הפעילות – בין אם מדובר על בית פרטי, עסק, גן ארועים וכו'.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

   תפריט נגישות