באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  ניקיון אחרי שיפוץ

  מתכננים שיפוץ בבית? אתם בטח כבר מדמיינים את ההנאה מהרגע שאחרי. אז רגע לפני שהמציאות טופחת על פניכם, זה הזמן להתחיל לחשוב על התוצאות המיידיות של השיפוץ – הלכלוך. כאן נסביר למה ניקיון אחרי שיפוץ שונה מניקיון רגיל ולמה כדאי להיעזר בשירות של חברה כמו SIH, שמתמחה בעבודות ניקיון מסוג זה.

  הייחודיות של ניקיון אחרי שיפוץ

  כולנו מכירים עבודות ניקיון שונות, החל ממטלות הבית ורגילות ועד לניקיון של חדרי מדרגות ומבני ציבור. אבל עבודת ניקיון לאחר שיפוץ היא שונה מעבודות הניקיון המוכרות לנו מחיי היום יום שלנו ולפניכם רשימה של ההבדלים העיקריים:

  • לכלוך בכל מקום – לצערנו, חלק בלתי נפרד מכל תהליך של שיפוץ מבנה הוא החלק של הלכלוך. בשונה מלכלוך רגיל וטבעי, לכלוך של שיפוצים הוא לכלוך מסיבי, שמגיע לכל פינה בבית ולכן כאשר מנקים לאחר שיפוץ, חשוב לנקות היטב בכל פינה.
  • לכלוכים קשים – לצד האבק הדק שמגיע לכל מקום, לאחר שיפוץ ניתן להבחין בדרך כלל גם בכתמי צבע, שאריות רובה ועוד לכלוכים קשים להסרה. לעתים אף נדרש שימוש בחומרים ותכשירים ייעודיים ואף כלים ומכשירים, כדי להגיע לרמת ניקיון משביעת רצון.
  • רצון להתחלה חדשה ונקייה – כולנו אוהבים לחיות ולשהות בסביבה נקייה וכמובן, בכך אין הבדל בין ניקיון יום יומי לבין הניקיון המגיע לאחר שיפוצים. אבל בשונה מהניקיון היום יומי, כשאנו מתחילים תהליך של שיפוץ, אנו עושים זאת מתוך מטרה ליהנות יותר מהחלל המשופץ וכדי שנוכל ליהנות באמת מהשיפוץ, החלל גם צריך להיות נקי ומזמין.

  למה כדאי להיעזר בחברה מקצועית?

  כפי שכתוב לעיל, עבודת ניקיון אחרי שיפוץ היא עבודה מאתגרת ומורכבת במיוחד. לכן מומלץ להעביר את המושכות למי שיודע איך לעשות את העבודה באופן משביע רצון, על מנת שתוכלו פשוט להתרווח וליהנות מהמראה החדש של החלל המשופץ, כשהוא גם נקי. כמובן, כאשר מזמינים חברת שירותי ניקיון לעבודה אחרי שיפוץ, חשוב להזמין חברה שמתמחה ומנוסה בכך! חברת SIH מציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון עם מיטב העובדים, החומרים והכלים הדרושים לעבודת ניקיון מורכבת כגון זו.

  ניקיון אחרי שיפוץ

  ניקיון אחרי שיפוץ דירות

  הרבה מאוד בעלי נכסים רוצים לשפץ אותם. הסיבות מובנות: שיפוץ משדרג את הנכס, הופך את השימוש בו למותאם באופן מושלם לצרכים העכשוויים של מי שמשתמשים בו ובנוסף מעלה את ערכו של הנכס, לפעמים במידה ניכרת. בהתאם הרצון לשפץ משותף לבעלי דירות מגורים, משרדים וגם נכסים שמשמשים לפעילות מסחרית – ועוד מכנה משותף הוא החשש מבלגן משמעותי, גם בזמן העבודות וגם כשהן מסתיימות. הפתרון פשוט: חברה שמספקת שירותי ניקיון אחרי שיפוץ באופן מקצועי, ובפרט SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ, שמקפידה על רמת גבוהה של עבודה וכן על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.

  ניקיון אחרי שיפוץ בית פרטי

  * העלמת כתמים מושלמת – כולל של כתמים קשים במיוחד. בהקשר זה כדאי לזכור שגם קבלני שיפוצים שמקפידים על עבודה מסודרת עלולים ללכלך את הדירה, המשרד או העסק תוך כדי הפעולות הנרחבות שהם מבצעים לטובת השיפוץ.

  * אפס טרחה מבחינתכם – גם שיפוץ שבוצע באופן המתחשב ביותר משבש את שגרת היומיום ובאופן כללי מייצר תקופה עמוסה ומתוחה. כדי להתחיל ליהנות מפירות הפרויקט ללא טרחה נוספת, כדאי להפקיד את מלאכת הניקוי בידיים מקצועיות.

  * ציוד מקצועי – עוד סיבה טובה לבחור בניקוי אחרי שיפוץ עם חברה מקצועית היא הציוד המשוכלל שיש לחברות אלה. כך למשל כשנדרש פוליש קריסטל, מן הסתם לא תוכלו לבצע פעולה זו בכוחות עצמכם.

  ניקיון בתים לאחר שיפוץ

  כשהשיפוץ מתקרב לסיומו ישנו באופן טבעי רצון להתחיל ליהנות מהתוצאות תוך זמן קצר ככל האפשר. עם SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ, שמתנהלת ביעילות ולכן יכולה להבטיח זמינות מרבית, עבודות ניקיון אחרי שיפוץ מושלמות במהירות, כמובן לא על חשבון האיכות – ואתם יכולים להתרווח בנכס המשודרג והמבריק מניקיון. העבודה מתבצעת בעזרת ציוד משוכלל, חומרי ניקוי מתקדמים שהם גם אפקטיביים וגם ידידותיים לסביבה ולבני אדם ולא פחות חשוב, ניסיון רחב היקף בתחום. הצוותים שלנו מיומנים מאוד, וכמו כן מחויבים לכל לקוח ומתנהלים באדיבות רבה. שירותי ניקוי מקצועי אחרי שיפוצים ניתנים בכל רחבי הארץ ובמחירים אטרקטיביים.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה