באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  ניקיון משרדים

  חברת ניקיון משרדים SIH

  בין אם מדובר על מתחם של משרדים להשכרה או משרדים לשימוש של חברה ספציפית, חשוב לשמור על הניקיון שלהם באופן שוטף! כאן נסביר למה זה חשוב כל כך, למה כדאי לעשות את זה בעזרת חברת ניקיון משרדים ולמה חברת SIH מתאימה במדויק לתפקיד הזה.

  למה בכלל צריך חברת ניקיון משרדים?

  אם חשוב לכם לדעת למה חשוב להעסיק חברה מקצועית של שירותי ניקיון למשרד, תוכלו לעיין ברשימה שלפניכם, המכילה את כל הסיבות העיקריות לכך:

  • זמינות והתמדה – אחד היתרונות הבולטים של קבלת שירותי ניקיון מחברה טמון בעובדה, שהחברה מעסיקה עובדי ניקיון רבים וכך הזמינות של השירותים גבוהה הרבה יותר. זאת, משום שגם אם עובד ניקיון מסוים לא יכול להגיע ביום כזה או אחר, תמיד ניתן יהיה למצוא לו מחליף.
  • מקצועיות – כשחברת ניקיון מעסיקה עובדי ניקיון, היא מעסיקה את העובדים המקצועיים והחרוצים ביותר. זאת, כדי לשמור על המוניטין שלה והרווח מכך הוא כולו של הלקוח!
  • אמינות – לצד המקצועיות של עובדי הניקיון המועסקים על ידי חברת הניקיון, חשוב להתייחס גם לאמינות שלהם. זאת, מפני שעבודתם של עובדי הניקיון דורשת מהם להיות בכל מקום במתחם המשרדים ובתוך המשרדים עצמם. חברת שירותי הניקיון תעשה עבורכם את הסינון של עובדי הניקיון המתאימים לכם ביותר.
  • רשויות המס – קבלת שירותי ניקיון מחברה מקלה מאוד על עסקים מבחינת רשויות המס בישראל. זאת, מפני שחברה שירותי ניקיון תתן למקבל השירות קבלות או חשבוניות, עליהן ניתן להזדכות וגם תעביר את התשלומים לביטוח לאומי עבור העובדים.

  למה לבחור ב-SIH כחברת ניקיון המשרדים שלכם?

  חברת SIH היא חברת ניקיון משרדים מהמובילות בתחום. בין היתר, בזכות בחירת עובדי ניקיון מקצועיים, המקפידים לתת שירות איכותי ללקוחות שלה. זאת, מתוך הבנת הצרכים של הלקוחות הן מבחינת הניקיון עצמו והן מבחינות נוספות וחשובות לא פחות כמו אמינות, עמידה בזמנים וכך הלאה. אנו, בחברת SIH לא מתפשרים על פחות מהשירות המקצועי והטוב ביותר עבור לקוחותינו מתוך הסתכלות קדימה ורצון לשמור על שביעות הרצון הגבוהה והמתמשכת שלהם.

  חברת ניקיון משרדים SIH

  ניקיון משרדים בערב

  כל מי שעובד במשרד או מעסיק עובדים במשרד יודע, ששעות הבוקר מוקדשות לעבודה וצריך לנצל אותן היטב. זוהי אחת הסיבות הבולטות ביותר לצורך ההולך וגובר בשירות של ניקיון משרדים בערב, בניגוד לצורך בניקיון בתים בבוקר. חברת SIH, המציעה שירות זה, שמחה להציג בפניכם את היתרונות של השירות.

  היתרונות של ניקיון משרדים בערב 

  אם אתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים אם אתם מעדיפים את שירותי הניקיון במשרד שלכם בשעות הבוקר או הערב, רשימת היתרונות של ניקיון בשעות הערב שלפניכם תעשה לכם סדר:

  • שעות עבודה שקטות – כאמור, שעות הבוקר הן שעות העבודה ולכן עליהן להיות שקטות ומעוטות גירויים עד כמה שאפשר. מיותר לציין, שכאשר מתבצעת עבודת ניקיון במשרד ובסביבתו, היא מייצרת רעשי רקע בלתי רצויים, המפריעים לריכוז וליעילות בעבודה
  • כניסה למשרד נקי בבוקר – בניגוד למה שרובנו רגילים אליו, כשעבודות הניקיון של המשרד מתבצעות בערב, אנו זוכים להגיע למשרד נקי ומוכן לעבודה וכך היום מתחיל באווירת עבודה יצרנית
  • הכנסת אורחים – רובנו נוהגים לארח במשרד שלנו את הלקוחות, את הספקים, את המשקיעים וכך הלאה. והרי ברור לכולנו, שהרבה יותר נעים לארח ולהתארח במשרד נקי עם אווירה נעימה, מאשר במשרד שנמצא בעיצומן של עבודות הניקיון!
  • עבודת ניקיון יעילה יותר – אם דיברנו על עבודה יעילה יותר במשרד כשהיא מופרדת מעבודות הניקיון, הרי שזה דו כיווני וגם עבודות הניקיון, כשהן מופרדות מהעבודה השוטפת במשרד, מתנהלות באופן יעיל יותר

  לבחור בטובים ביותר לניקיון משרדים בערב

  אם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הרשומים מעלה, מה שאתם צריכים הוא שירות של ניקיון משרדים בערב. אבל כדי שזה יוכל להתקיים, עליכם לבחור חברה שמציעה את השירות הזה וכמובן – עליה להיות חברה מקצועית ואמינה, שמעסיקה עובדי ניקיון אמינים ומקצועיים לא פחות! זאת, משום שעובדי הניקיון אמורים לעשות את העבודה שלהם עם גישה מלאה למשרדים כשהם ריקים. לכן, כשאתם בוחרים חברת שירותי ניקיון, בחרו בחברה עם ניסיון והמלצות כמו חברת SIH.

  ניקיון משרדים בערב עם חברת SIH

  חברת ניקיון משרדים

  משרד נקי מעיד רבות על טיב העסק או הארגון שפועל ממנו. אם אדם נכנס למשרד מלוכלך שמן הסתם גם נראה מוזנח, הוא מפתח מיד רגשות שליליים כלפי המקום – כך שגם אם מדובר בחברה שמתנהלת באופן מוצלח, עדיין היא תתקשה לשמור על תדמית חיובית ותפסיד לקוחות רבים. על-מנת שלא להגיע למצב כזה נדרשים שירותיה של חברת ניקיון משרדים, ולא סתם חברה אלא אחת כזו שמבצעת את העבודה באופן מקצועי ומסור, ובקיצור SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ.

  ניקיון משרדים

  * ניקיון שוטף בשעות הפעילות – במשרדים גדולים של גופים ציבוריים שמגיעים אליהם אנשים רבים לאורך כל שעות הפעילות נדרשת תחזוקה מוקפדת ובפרט ניקיון שוטף, הן של המשרדים, הן של חדרי השירותים והן של השטחים הציבוריים.

  * ניקיון בשעות הערב – במשרדים שבהם עבודות הניקיון עלולות לשבש את שגרת העבודה ולהפוך למטרד עבור העובדות והעובדים, ההמלצה היא לנקות את המשרד אחרי שעות העבודה, כלומר בערב, וכך בבוקר, כשהעובדים מגיעים לעבודה, תמתין להם סביבת עבודה מטופחת ונעימה.

  * ניקוי חלונות – כולל בגובה רב, כך שכל מי שנמצא במשרד יוכל לתצפת אל הנוף בסביבה.

  * פוליש – אם במשרד ישנה רצפה מיוחדת, באמצעות ציוד ייעודי ניתן לשמור עליה בוהקת ומצוחצחת.

  שירותי ניקיון למשרדים

  חברת ניקיון משרדים נבחנת לא רק בתועלת שהיא מספקת אלא גם בעלות השירותים שלה. עם SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מובטח לכם יחס עלות תועלת מאוד משתלם ולמעשה מקסימום תמורה לכסף. החברה אמונה על התאמת תוכנית ניקיון בדיוק לפי הצרכים הספציפיים של כל לקוח וגם על סמך מסגרת התקציב הנתונה. כל עובדות ועובדי הניקיון מקפידים על יעילות מרבית, כך שכל שעת עבודה מנוצלת במלואה – ובהתאם החברה יכולה להתחייב על עלות נמוכה מבלי לפגוע באיכות הניקיון. דגש נוסף הוא שימוש בחומרים מתקדמים כך שהעובדים לא יצטרכו לנשום כימיקלים בעייתיים, ועוד איכות חשובה שמאפיינת את SIH היא אמינות גבוהה מאוד ועמידה בכל התחייבות שהיא לוקחת על עצמה.

  חברת ניקיון למשרדים

  ההון האנושי הוא משאב יקר ערך, אפשר לומר אפילו קריטי, בכל העסקים והארגונים בכל תחומי הפעילות. על-מנת לשמור אצלכם את העובדים והעובדות עם התרומה המרבית האפשרית, חשוב ליצור עבורם סביבת עבודה מטופחת – והטיפוח מתחיל בהקפדה על שגרת ניקיון נכונה. באופן טבעי רק חברה שזו המומחיות שלה ושכבר צברה ניסיון רב יכולה להבטיח משרדים מבריקים, וגם לקיים את ההבטחה. אופציה פופולרית במיוחד היא ניקיון משרדים בערב, וכדאי להבין מהם הדגשים החשובים ביותר עבורה. עוד כדאי לדעת שחברת SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ מבצעת עבודות ניקיון במשרדים גם בשעות הערב ולמעשה במועד הנוח ביותר מבחינתכם.

  שירותי ניקיון משרדים

  * אפס הפרעה לעבודה השוטפת – כשהניקיון מתבצע בשעות הערב, מן הסתם אחרי שגם העובדים החרוצים ביותר כבר לא במשרד, אין הפרעה לשגרת העבודה וגם כשנעשה שימוש בשואבי אבק למשל או בכל ציוד אחר, העובדים לא מוטרדים מהרעש.

  * מקסימום ניקיון בתחילת יום העבודה – כשהעובדות והעובדים מגיעים בבוקר הם מוצאים משרדים נקיים לחלוטין, וברור שהרבה יותר כיף להתחיל כך את היום.

  * עבודה מהירה ויעילה – כפי שעובדי הניקיון לא מפריעים לעובדים במשרד, גם ההפך נכון, ופעולות הניקיון יכולות להתבצע ביעילות מרבית ותוך זמן קצר, כך שגם העלויות אטרקטיביות.

  * אמינות ללא פשרות – מאחר שעובדי הניקיון נמצאים במשרד שלכם ללא נוכחות העובדים, חשוב מאוד לדעת בוודאות שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות.

  חברה לניקיון משרדים

  שירות ניקיון משרדים בערב של SIH אבטחה, ניקיון ושירותים בע"מ ניתן בכל רחבי הארץ, במחירים נוחים ובאחריות מלאה. כל העובדים והעובדות של החברה מתקבלים לעבודה לאחר סינון יסודי, ובפרט זה המצב עבור עובדי הניקיון שנשלחים לנקות משרדים בשעות הערב. בהקשר זה כדאי לדעת ש-SIH הוקמה ע"י צוות של יוצאי יחידות מובחרות בצה"ל, במוסד ובשב"כ, כך שאמינות היא ערך עליון והדבר בא לידי ביטוי בממשק מול הלקוחות. דגשים נוספים בשירות ניקיון המשרדים הם שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ונטולי כימיקלים מזיקים, ושמירה קפדנית על הסדר והארגון במשרד.

  באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

  אל תתלבט השאר פרטים:

   מאמרים נוספים

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

   תפריט נגישות