באבטחה אין פשרות, יש למי לפנות!

אל תתלבט השאר פרטים:

  דרושים

  שירתם בצה"ל שירות מלא? מחפשים משרה יוקרתית עם הכנסה קבועה? דרושים מאבטחים עבור חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ; חברה המציעה פתרונות אבטחה מתקדמים למגוון לקוחות וארגונים: החל מאבטחת אישים בארץ ובחו"ל ועד שירותי אבטחה עבור מתקנים אסטרטגיים, אירועים המוניים, קניונים, טיולים ועוד – אנו מחפשים עובדים אמינים לטווח ארוך.

  עבודה בתחום האבטחה

  לצורך הגנתם של מתקנים אסטרטגיים, דרושים מאבטחים בחיפה. החל מנמלים, מיזמי בנייה רחבי היקף, מתקנים צבאיים ואף שינוע חומרים מסוכנים, אנו מחפשים אתכם: עובדים איכותיים ונאמנים המעוניינים להצטרף לצוות ביטחון משפחתי; צוות המאבטח בכירים, סריקת אתרים אסטרטגיים, איתור איומים ועוד. מחזיקים בתעודת 12 שנות לימוד? סיימתם שירות צבאי מלא? המקום שלכם אתנו!

  אתרים אסטרטגיים אלו כוללים, בין היתר, גם את שדה התעופה בן-גוריון. כדי להעניק את תחושת הביטחון המקסימלית עבור הנכנסים והיוצאים, מוצעות משרות דרושים אבטחה בנתב"ג. מה משרות אלו כוללות? החל מבודקי ביטחון עבור חטיבת הביטחון של נתב"ג, מדריכי לחימה ועוד – מדובר בתפקידים מאתגרים המצריכים כושר פיזי ונפשי כאחד.

  סניף דרום
  סניף חיפה
  סניף ירושלים
  סניף מרכז והשרון
  סניף נתב"ג
  סניף צפון והעמקים

  דרוש/הדרוש אחמ"ש ניקיון בלב המפרץ

  דרישה לאחמ"ש ניקיון בלב המפרץ – אחר הצהריים
  קרא עוד
  X

  הגשת מועמדות למשרת:דרוש אחמ"ש ניקיון בלב המפרץ

   דרוש/הלקניון לב המפרץ אחמ"ש ניקיון

   נא לפנות למיכאל 054-2699704
   קרא עוד
   X

   הגשת מועמדות למשרת:לקניון לב המפרץ אחמ"ש ניקיון

    דרוש/האבטחת הגנים הבהאיים

    לאבטחת הגנים הבהאיים בחיפה ועכו דרושים מאבטחים/ות. דרישות תפקיד חיפה: -שירות צבאי/שירות לאומי -ללא עבר פלילי -משמרות בוקר 09.00 עד 17.00 -אנגלית ברמה טובה-חובה! דרישות תפקיד עכו: -שירות צבאי /שירות לאומי -ללא עבר פלילי -נכונות לעבודה במשמרות כולל סופ"ש -אנגלית ברמה טובה-חובה! *העבודה מותנת במעבר קורס 6 ימים(רמה א') *מענק של 2000 ש"ח   לבעלי קורס רמה א בתוקף תנאים: * 31 ₪לשעה *קרן השתלמות מהיום הראשון! *תנאים סוציאלים מלאים. *מתאים לסטודנטים/יות קו"ח: ada@sih1.com פקס:048401508
    קרא עוד
    X

    הגשת מועמדות למשרת:אבטחת הגנים הבהאיים

     דרוש/הנהג עם רישיון ג'

     משרה מלאה לחברת ניקיון ושירותים דרוש נהג עם רישיון ג לשטיפה בקיטור אזור העבודה תל אביב לפרטים נוספים ניתן לחייג טלפון 8827* טלפון 09-8328001 פקס 09-8803545 נייד משה :‭054-8188303‬ אורית :054-3454393
     קרא עוד
     X

     הגשת מועמדות למשרת:נהג עם רישיון ג'

      דרוש/הלאזור בית שאן והסביבה

      לאבטחת מתקן ? אסטרטגי באזור בית שאן והסביבה דרושים מאבטחים/ות?? דרישות תפקיד: -רובאי 05 ומעלה(תעודת לוחם-חובה!) -ללא עבר פלילי - רשיון נהיגה-חובה -נכונות לעבודה במשרות -מגורים באזור בית שאן והסביבה!
      תנאי העסקה: -בין 36₪ -40 ₪ לשעה??? -תנאים סוציאלים מלאים לרבות קרן השתלמות מהיום הראשון. -עבודה מועדפת *לבעלי קורס מתקדם ב בתוקף מענק של 3,000₪ ! פרטים נוספים וכל שאלה בפרטי.? rami@sih1.com פקס: 048401508
      קרא עוד
      X

      הגשת מועמדות למשרת:לאזור בית שאן והסביבה

       השתחררתם לא מזמן משירות צבאי מלא? מחפשים משרה גמישה, נוחה ומכובדת? דרושים מאבטחים במרכז לצורך שמירה והגנה על אירועים המוניים. תמיד חלמתם לעבוד במגרשי כדורגל? מעוניינים לעבוד באירועי חוצות גדולים? לאבטחת אירועים המוניים והפקות טלוויזיה נדרשת ערנות והכשרה רלוונטית תוך שיתוף פעולה עם מגוון גורמי הביטחון, הלוגיסטיקה והתפעול. בנוסף, לאורך עבודה זו יש לבצע איסוף מודיעיני כמו גם בדיקות רקע וסיורים לאורך השטח.

       בנוסף לכך, דרושים מאבטחים בצפון למגוון מוסדות חינוכיים: החל משמירה על בתי ספר יסודיים ותיכוניים ועד ליווי טיולי תגלית – נדרשים מאבטחים במשרה מלאה תוך מתן תנאים סוציאליים מלאים.

       דרושים עובדי ניקיון

       לצד שירותי אבטחה מקצועיים, חברת SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ מציעה גם שירותי ניקיון מוסדי למגוון מבני ציבור ועסקים גדולים. וזאת, בפיקוח מנהלים מקצועיים ומרכז בקרה ארצי המעניק ללקוחותיו ניקיון איכותי ושירות מושלם. מחפשים עבודה בתחום הניקיון? בחברה זו דרושים מנקי משרדים כמו גם מגוון עסקים אחרים. בנוסף, דרושים עובדי ניקיון עבור מוסדות חינוך ותרבות.

       פתרונות אבטחה וניקיון – בזכות SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ

       סיימתם 12 שנות לימוד? שולטים בעברית באופן מלא? יכולים לעבוד בצוות? כישורים אלו, לצד שירות צבאי מלא, יאפשר לכם להתמודד על משרת אבטחה ברחבי הארץ מטעם SIH אבטחה, ניקיון ושרותים בע"מ. בנוסף, אנו מחפשים עובדים בתחום הניקיון המוסדי. וזאת, בתנאים נוחים ובשכר מתגמל. צרו אתנו קשר בהקדם!

       דרושים מאבטחים

       המציאות של המאה ה-21 כוללת מצבי סיכון רבים ולכן יש מגוון רחב של מקרים שבהם דרושים מאבטחים. בפרט ניתן לראות אנשי מקצוע מיומנים בתחום האבטחה באירועים מכל הסוגים – גם אלה הפרטיים, גם אלה העסקיים וגם אלה שמארגנים גופים ציבוריים. כך למשל יש צורך בפתרון אבטחה, כולל מאבטחים כמובן, כשיש פסטיבל חוצות שמושך אליו אנשים רבים, באירועי ספורט המוניים (משחקים של קבוצות כדורגל פופולריות, משחקים של נבחרות ישראל, מרתון או טריאתלון וכו') וגם באירועים מצומצמים יותר. חברת SIH אבטחה מספקת כוח אדם איכותי במיוחד ומיומן באבטחת אירועים בכל רחבי הארץ.

       מאבטחים דרושים

       * לשמור על שלומם של האנשים ששוהים במקום – אירועים, גדולים וגם קטנים, עלולים למשוך אליהם גורמים עוינים שעלולים לפגוע במשתתפים באירוע. סכנה נוספת שהמאבטחים יודעים למנוע היא פריצת סכסוכים בין המשתתפים עצמם. זהו תפקידם של המאבטחים שמסתובבים בתוך שטח האירוע.

       * למנוע כניסה של גורמים לא רצויים – טבעת האבטחה ההיקפית נועדה למנוע כניסת גורמים לא מאושרים, בין אם כי הם מהווים סכנה ובין אם בגלל שלא רכשו כרטיס כשמדובר באירוע בתשלום.

       * לסייע בהגעה לאירוע ובפיזור מהיר – אירועים גדולים עלולים ליצור פקקים ובלגן. מאבטחים בטבעת החיצונית דואגים לשמור על הסדר בסביבת המקום שבו נערך האירוע, לכוון את התנועה וגם לסייע לכל מי שלקח חלק באירוע לחזור הביתה בשלום ובקלות, גם כשבבת אחת ישנם כלי רכב רבים שמבקשים לצאת מהאזור.

       דרושים מאבטחים רמה א

       בכל מקום שבו דרושים מאבטחים חברת SIH אבטחה מספקת מענה מיטבי. ה"סוד" של החברה הוא תהליך הגיוס של המאבטחים – תהליך מדויק שבוחן את האיכויות האישיות והמקצועיות של כל מאבטח ומאבטחת, מוודא שכולם עוברים את ההכשרות הנדרשות ושכולם וכולן מחויבים לתפקיד האחראי. דגש נוסף הוא ייצוגיות, ובנוסף לאיכות הגבוהה של המאבטחים עצמם מובטח לכם פתרון שנשען על אסטרטגיה אופטימלית. את חברת SIH אבטחה הקימו יוצאי יחידות מובחרות של צה"ל, השב"כ והמוסד, והחתירה למצוינות היא אחד המרכיבים העיקריים ב-DNA ובחזון של החברה.

       דרושים מאבטחים בצפון

       אזור צפון הארץ הוא מצד אחד פסטורלי להפליא ומשרה על כל מי שחי או מבקר בו שלווה אמיתית. מצד שני גם בחלק הזה של ישראל יש לא מעט איומים וסכנות, ובמקרים רבים יש צורך בשירותי אבטחה מקצועיים. בכל מצב שבו דרושים מאבטחים בצפון, חשוב כמובן לבחור אותם נכון: המאבטחים צריכים להיות ייצוגיים, מחויבים למשימה, מנוסים, מוסמכים ובעיקר מודעים לגודל האחריות שמוטלת עליהם. הצוותים של חברת SIH אבטחה עונים על כל הדרישות הנ"ל ומספקים שירות ברמה גבוהה במיוחד.

       באילו מקרים דרושים מאבטחים בצפון

       * אירועים – אירועי ספורט כמו למשל משחק של אחת מנבחרות ישראל, הופעה של זמר אהוב שלא לדבר על פסטיבלי מוזיקה שנערכים בלוקיישנים מרהיבים בצפון, חגיגות שמארגנות הרשויות המקומיות ועוד.

       * מתקנים – בצפון הארץ ישנם לא מעט מתקנים רגישים שחשוב להגן עליהם באופן מקצועי – מתקנים של תשתיות חשובות, מתקנים מתחום התחבורה, בתי משפט, מוסדות דת, בתי חולים ואחרים.

       * טיולים – טיולים של מוסדות לימוד, של גופים פרטיים וגם קבוצות תיירים, כולם אוהבים ליהנות מהנופים המרשימים בצפון ומהאתרים בעלי החשיבות ההיסטורית והתרבותית, ובמקרים רבים נדרשת גם אבטחה.

       * אישים – אבטחת אישים בצפון מתבצעת ע"י אנשי מקצוע מיומנים במיוחד שעברו הכשרות ספציפיות לנוכח רגישות השירות.

       דרוש מאבטחים בצפון

       בכל המקרים הנ"ל שבהם דרושים מאבטחים בצפון, SIH אבטחה מספקת מענה מדויק ומקיף. למעשה החברה – שהוקמה ע"י קבוצה של בוגרי כמה מהיחידות המיוחדות ביותר של כוחות הביטחון (צה"ל, מוסד, שב"כ) . החברה מציעה פתרון כולל לכל תרחיש, על בסיס אסטרטגיה מקצועית. לאחר מיפוי כל התרחישים הבעייתיים האפשריים וכל האיומים הקיימים, מכל הסוגים, ניתן להבין גם איך להתגונן בפניהם ואיך להבטיח מעטפת הגנה הרמטית – כזו שתקנה ללקוח שקט נפשי אמיתי, כשהוא יודע בוודאות שהוא בידיים מקצועיות ומיומנות מאוד. באופן טבעי שירותי האבטחה, שכוללים גם כוח אדם מובחר שעבר את כל ההכשרות הרלוונטיות, ניתנים בזמינות גבוהה כשהחברה גם מפעילה מוקד מאויש 24/7.

       דרושים אבטחה בנתב"ג

       נתב"ג, בהיותו שער הכניסה והיציאה העיקרי של מדינת ישראל, הוא מקום הומה אדם בכל ימות השנה. בשנים האחרונות מספר העוברים בו בשנה כבר חצה את רף ה-20,000,000, כך שמדובר בעשרות אלפי בני אדם בכל יום בממוצע – ישראלים ותיירים גם יחד. מעבר לכך, נמל התעופה מהווה מתקן רגיש מטבעו, ולכן ניתן למצוא לא מעט מודעות דרושים אבטחה בנתב"ג כשהמטרה היא כמובן להעסיק כוח אדם מיומן מאוד. חברת SIH אבטחה מפעילה מערך איתור, גיוס, סינון והכשרת מאבטחים שמבטיח אנשים מקצועיים מאוד לכל משימה, לרבות שמירה על שלומם של כל בני האדם שמגיעים לנתב"ג.

       מה מאפיין מודעות דרושים אבטחה בנתב"ג?

       * עבודה במשמרות – נמל התעופה הגדול של ישראל פועל כמובן 24/7, ובהתאם העבודה בו היא במשמרות, כולל סופי שבוע.

       * בריאות תקינה – אבטחת מתקנים רגישים מחייבת באופן טבעי בריאות תקינה לחלוטין וגם כושר פיזי טוב.

       * השכלה תיכונית לכל הפחות – מאחר שבנתב"ג עוברים גם תיירים רבים, ידיעת האנגלית היא יתרון של ממש. בכל מקרה לרוב משרות האבטחה בנמל נדרשת לפחות השכלה תיכונית, שתורמת גם היא לייצוגיות ההכרחית.

       * תנאים מצוינים – לצד הרף הגבוה שמוצב למבקשים לאבטח בנמל התעופה, ישנה גם תמורה גבוהה, הן מבחינת רמת השכר והן מבחינת התנאים האחרים (זכויות סוציאליות ועוד).

       אבטחה בנתב"ג דרושים

       מעבר לכל הסעיפים הפורמליים של מודעות דרושים אבטחה בנתב"ג, תהליך הגיוס וההכשרה של SIH אבטחה בוחן גם את מבנה האישיות של כל מועמד לתפקידים רגישים. המטרה היא לייצר צוות אבטחה שהם גם מיומנים מאוד וגם מחויבים באופן מלא לכל משימה שתוטל עליהם. המחויבות המוחלטת היא למעשה מרכיב מהותי ב-DNA של החברה, שהוקמה ע"י בוגרי יחידות מובחרות בצה"ל, בשב"כ ובמוסד – לוחמים מצטיינים שהביאו את הנחישות והמחויבות איתם גם ל-SIH אבטחה. דגש נוסף באבטחה בנמל התעופה, כמו גם במקומות אחרים שמגיע אליהם קהל, הוא הייצוגיות.

       דרושים מאבטחים במרכז

       מרכז הארץ הוא גם מרכז הפעילות העסקית, התרבותית והחברתית. זהו גם האזור המאוכלס ביותר, כשבין גדרה לחדרה גרים כ-4 מיליון ישראלים. בהתאם גם הצורך בשירותי אבטחה נוכח במיוחד בגוש דן וביישובים שמקיפים אותו מדרום, צפון ומזרח. בכל מקום שבו דרושים מאבטחים במרכז חשוב לוודא שהשירות החיוני ניתן ע"י גורמים מקצועיים שיש ברשותם את כל הרישיונות הרלוונטיים, למשל זה של משרד המשפטים, וכן שהחברה שמספקת את המאבטחים מתנהלת כחוק ועל-פי תקנים עדכניים כמו ה-ISO 9002 9002 או ה-SA8000. עם חברת SIH אבטחה תוכלו לישון בשקט, בלי דאגות, ולדעת שתקבלו את רמת האבטחה המקסימלית האפשרית.

       למי דרושים מאבטחים במרכז?

       * עסקים – היקף הפעילות העסקית במרכז נמצא במגמת עלייה מתמדת, ואיתו גם המוטיבציה של גורמים עוינים לחבל בפעילות זו או לנצל אותה לצרכיהם. בהתאם גדל גם הצורך בפתרונות הגנה אפקטיביים.

       * אירועים – בערים הגדולות במרכז מתרחשים אירועים רבים, מכל הסוגים, בכל ימות השנה. בכל אירוע, פרטי או ציבורי, נדרשים שירותיהם של מאבטחים ייצוגיים ומקצועיים.

       * אישים – במרכז הארץ חיים לא מעט אנשים שיש מי שרוצה להרע להם: פוליטיקאים, נשות עסקים, עיתונאים, שופטות ועוד. אבטחת אישים היא עוד שירות יקר ערך של חברות האבטחה במרכז.

       * מתקנים אסטרטגיים – בתל אביב ובסביבתה שוכנים מתקנים רגישים מאוד ובהם למשל נתב"ג. בכל מתקן כזה חובה להציב מאבטחים שיגנו גם על הנכס עצמו וגם על בני האדם שמגיעים אליו.

       שירות מחויב ומיומן

       בכל מקום שבו דרושים מאבטחים במרכז נדרשת גם תשומת לב כך שייבחרו אנשי מקצוע מתאימים באמת. חברת SIH אבטחה הוקמה ע"י קבוצת אנשי ביטחון מהשורה הראשונה בארץ, בוגרי יחידות העילית של השב"כ, צה"ל והמוסד. בהתאם ה-DNA של החברה הוא כזה שמחייב מקצוענות ללא פשרות והעסקת מאבטחים שמתאפיינים גם ברמה אישית גבוהה. כל אלה באים לידי ביטוי במתן שירותי אבטחה מתוך מחויבות מוחלטת ללקוחות, הקפדה על אדיבות וייצוגיות ובמידת הצורך גם דיסקרטיות מלאה. המאבטחים של SIH עוברים הכשרות מקיפות ומממשים בכל מקום את האסטרטגיה המדויקת שגיבש הצוות המקצועי של החברה בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

       דרושים מאבטחים בחיפה

       חיפה היא עיר שחרטה על דגלה חיים משותפים: של יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, אוכלוסייה ותיקה וחדשה, ועוד. אבל גם במציאות הנעימה מאוד שמציעה העיר השלישית בגודלה בישראל, ישנם מקרים שבהם דרושים מאבטחים בחיפה. הצורך מתעורר בכל מקום שבו עלול להיגרם נזק ממשי – לחיי אדם, לרכוש, לחומרים רגישים וכו' – והוא קיים גם במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי. הפתרון לצורך חייב לכלול אנשי מקצוע מיומנים ובעיקר מחויבים לתפקידם, ומי שמספקת כוח אדם איכותי במיוחד היא חברת SIH אבטחה.

       מתי דרושים מאבטחים בחיפה?

       * כשיש אירוע גדול – למשל משחק כדורגל ב"סמי עופר", משחק כדורסל בהיכל ברוממה, פסטיבל שמארגנת העירייה או כל גוף אחר.

       * כשיש טיול – של בית ספר, תנועת נוער וגם של גוף פרטי. מאבטחים חמושים מקנים לכל קבוצת מטיילים שקט נפשי ויכולת ליהנות מהטיול בלי דאגות מיותרות.

       * כשישנם איומים על אישיות מהאזור – פוליטיקאי/ת, שופט/ת, עיתונאי/ת, אנשי ונשות עסקים וגם אנשים שזקוקים להגנה צמודה עקב סכסוך בין-אישי כזה או אחר.

       * לצורך הגנה על מתקנים רגישים – אבטחה שבמקרים רבים כוללת גם שימוש באמצעים טכנולוגיים חכמים.

       דרושים מאבטחים חיפה

       בכל מקרה שבו דרושים מאבטחים בחיפה, לכל מטרה שהיא ובכל היקף, מומלץ לפנות אל SIH אבטחה. החברה הוקמה בידי צוות בוגרי יחידות עילית של המוסד, של צה"ל ושל השב"כ. באופן טבעי מייסדי SIH בנו אותה על יסוד הידע הרב שצברו תוך כדי שירות בכוחות הביטחון, ערכים כמו מקסימום מחויבות לכל משימה ומציאת פתרונות חכמים לכל בעיה. הסטנדרטים הגבוהים שהנחילו מקימי החברה והמנהלים מחלחלים אל כל המאבטחים בחיפה ומייצרים אצלם מוטיבציה להצטיין – ולספק לכל לקוח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר האפשרית. עוד לפני בחירת המאבטחים המתאימים לכל משימה, מתבצע מיפוי מפורט של צרכי הלקוח ומגובשת עבורו אסטרטגיה חכמה – שבזכות איכות צוותי האבטחה מיושמת באופן אופטימלי. עוד כדאי לדעת של-SIH יש את כל הרישיונות הרלוונטיים לתחום האבטחה, וכי החברה מקפידה על הכשרות מקיפות לכל המאבטחים שלה.

       קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה

       תפריט נגישות